Bydgoszcz
17C
Słonecznie
59% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 17 • L 17
24C
Sr
26C
Czw
27C
Pt
15C
Sob
18C
Nd
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeRowerowy przejazd ulicami Bydgoszczy. Zakończony w parku przemysłowym [ZDJĘCIA, WIDEO]
04.09.2017 | 11:56

Rowerowy przejazd ulicami Bydgoszczy. Zakończony w parku przemysłowym [ZDJĘCIA, WIDEO]

W niedzielnym przejeździe uczestniczyło ponad 200 osób.

Zdjęcia: Bogusław Białas

W niedzielne przedpołudnie na Starym Rynku w Bydgoszczy rozpoczął się rajd rowerowy, który zakończyła wspólna zabaw w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. W imprezie uczestniczył ponad 200 osób.

Celem przejazdu było promowanie nie tylko aktywności ruchowej, ale również dróg rowerowych i innych możliwych rekreacji na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (BPPT). – Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny kojarzy się większości mieszkańców po prostu z miejscem pracy, a oferta tego miejsca jest o wiele szersza! – mówili organizatorzy imprezy. Przekonali się o tym uczestnicy niedzielnego wydarzenia.

Peleton rowerzystów wyruszył o godz. 11:00 ze Starego Rynku i przejeżdżał przez miasto do BPPT. Na jego terenie odbył się piknik. W trakcie wspólnej zabawy odbyły się zajęcia fitness, pokazy pierwszej pomocy oraz konkurs o BPPT. Uczestnicy mogli skorzystać również z bezpłatnego przeglądu roweru.

Opłata wpisowa wyniosła 5 zł, a całość uzyskanych środków trafi do bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

Powiązane treści