Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 6km/h E
H 19 • L 19
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleRozbój w Solcu Kujawskim. Zatrzymano drugiego napastnika
kajdanki-e1464087346780
09.09.2016 | 09:41

Rozbój w Solcu Kujawskim. Zatrzymano drugiego napastnika

Na zdjęciu: kajdanki

Fot. archiwum

Zatrzymano drugiego ze sprawców rozboju w Solcu Kujawskim. Mężczyzna trafił w ręce policjantów ponad miesiąc po zdarzeniu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w połowie lipca w Solcu Kujawski. Poszkodowany został napadnięty rzez dwóch mężczyzn, którzy zabrali mu pieniądze i telefon komórkowy. Pokrzywdzony opisał jednego ze sprawców, a policji udało się go szybko znaleźć. W momencie zatrzymania miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Obecnie 40-latek przebywa w areszcie.

Długo nie udawało się zatrzymać drugiego z napastników. Jego tożsamość została ustalona na początku września, a w środę mężczyzna został zatrzymany. 48-latek spędził noc w areszcie, a następnie, decyzją prokuratora, zastosowano dozór policyjny wymagający stawienia się w komisariacie trzy razy w tygodniu w wyznaczonych godzinach. Wydano także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Powiązane treści