Bydgoszcz
16C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 16 • L 16
19C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyRozdajemy książki. Co zrobić, aby wygrać jedną z nich? [KONKURS]
apetyt na więcej, książka - st
03.09.2017 | 07:54

Rozdajemy książki. Co zrobić, aby wygrać jedną z nich? [KONKURS]

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Na zdjęciu: Apetyt na więcej to najnowsza książka Agnieszki Olejnik.

Fot. red

Wydawnictwo Czwarta Strona ma kolejny konkurs dla czytelników MetropoliiBydgoskiej.pl. Tym razem można wygrać książkę Apetyt na więcej Agnieszki Olejnik.

Aby wygrać jedną z książek należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując”Apetyt”, a w treści podając swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 7 września, do godziny 20:00. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać książki w naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

O książce
Życie nie zawsze układa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a szczęście kryje się w najmniej spodziewanych miejscach. Jak rozpoznać drogę, która do niego prowadzi?

Ewa czuje, że oszukuje siebie i swojego partnera, trwając w pozornie tylko idealnym związku. Kobieta uświadamia sobie, że jedynym mężczyzną, którego naprawdę kocha, jest Andrzej. Jednak na przeszkodzie ich miłości staje ciąg nieporozumień i niedomówień. Tymczasem Klaudia, borykająca się z problemem samoakceptacji, wyrusza na poszukiwania samej siebie i znajduje szczęście w najmniej spodziewanym miejscu.

W trzeciej części bestsellerowego cyklu Agnieszki Olejnik bohaterowie muszą zadać sobie pytanie, kim są i czego pragną, oraz zawalczyć o własne szczęście. Bo życie ma różne smaki, a sztuką jest znaleźć ten, który pokocha się najbardziej.

Powiązane treści