Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
50% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -2 • L -2
-1C
Wt
-0C
Sr
1C
Czw
3C
Pt
8C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesRozmowy o biznesie z udziałem…dzieci
DSCF0050_800x600
06.11.2016 | 20:23

Rozmowy o biznesie z udziałem…dzieci

Czym skorupka za młodu...

Na zdjęciu: Biznesmeni przyszlości?

Fot. Stanisław Gazda

Kolejne Rozmowy o biznesie – inicjatywa Pracodawców Pomorza i Kujaw,  już 15.11.2016 r. – tym razem z udziałem pociech w wieku szkolnym. Dlaczego? Termin ten zbiega się ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości, więc organizatorzy uznali, że to odpowiedni moment na rozwijanie postaw przedsiębiorczych nie tylko u dorosłych, ale także u dzieci.

Będzie więc gra w Family StartUp. Będzie wydobycie potencjału dzieci, rozwijanie u nich myślenia przedsiębiorczego, wzmacniane rodzinnych więzi i uczenie się odkrywania dziecięcych talentów. Warsztaty przeprowadzi autorka gry- Anna Rudzka-Nowak certyfikowany coach i trener Lidergroup.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw i ich partnerom biznesowym (chcącym poznać  organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie) – tym razem wyjątkowo wraz z potomstwem w wieku szkolnym (7-12 lat)!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc trzeba zgłosić uczestnictwo w spotkaniu do 14.11.2016r. za pośrednictwem platformy elektronicznej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw.

Podobne wpisy

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail