Bydgoszcz
16C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 16 • L 16
19C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyRóżne kobiece emocje w jednej książce. Zobacz, jak ją wygrać [KONKURS]
21755018_1630335950344248_362613983_o
14.09.2017 | 17:23

Różne kobiece emocje w jednej książce. Zobacz, jak ją wygrać [KONKURS]

Na odpowiedzi czekamy do soboty, 16 września do godziny 20:00.

Na zdjęciu: Do zdobycia jest kilka egzemplarzy książki Karoliny Wilczyńskiej.

Fot. red

Trzy kobiety, trzy historie, jedna tęsknota – za życiem, w którym jest się dla kogoś naprawdę ważnym — tak w skrócie można opisać książkę „Właśnie dziś, właśnie teraz” Karoliny Wilczyńskiej. Okazję do poznania tych historii będzie miało kilku czytelników Metropolii Bydgoskiej.pl.

Wspomnianą książkę można wygrać w ramach konkursu organizowanego we współpracy z wydawnictwem Czwarta Strona. Aby ją zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: Jaką sagę książek stworzyła Karolina Wilczyńska? Wiadomość należy wysłać na adres mailowy konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując”Dziś”, a w treści podając swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 16 września, do godziny 20:00. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać książki w naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

O książce

„Właśnie dziś, właśnie teraz” przekornie pokazuje, że tragedia nie zawsze zapowiada koniec, lecz początek czegoś naprawdę wyjątkowego.

Sabina od lat samotnie opiekuje się niedołężnym ojcem, z którym łączy ją toksyczna relacja. Siedemdziesięcioletnia Bronisława ledwo wiąże koniec z końcem, utrzymując siebie i dorosłego syna, alkoholika. Elegancka Sonia prowadzi idealne życie w pięknym domu, z kochającym mężem i córką. Idealne do czasu pierwszego kryzysu…

Nieszczęśliwy wypadek skruszy dotychczasowy porządek i splecie ich losy… Każdej z kobiet przyjdzie zmierzyć się z innymi problemami i każda będzie musiała stawić czoła prawdzie, nie zawsze przyjemnej. Prawdzie o sobie samej i o najbliższych. Bo czasami życie musi nami mocno potrząsnąć, żebyśmy odnaleźli jego sens.

Powiązane treści