Bydgoszcz
18C
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 18 • L 18
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
26C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesRozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości. W planach wiele wydarzeń
Tydzień Przedsiębiorczości
14.11.2016 | 16:26

Rozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości. W planach wiele wydarzeń

Na zdjęciu: Akcja potrwa do 20 listopada.

Fot. mat. prasowe

W poniedziałek rozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w województwie jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. W całym regionie odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń.

W ramach akcji odbywającej się pod hasłem „Przedsiębiorczość jest dobra” zorganizowane zostaną szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.  W ubiegłym roku Polska okazała się rekordzistą Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i w szkoleniach wzięło udział aż 95 tysięcy osób.

W województwie kujawsko-pomorskim zorganizowanych zostanie kilkadziesiąt wydarzeń, które będą odbywać się w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Świeciu i Włocławku. [POBIERZ KALENDARZ WYDARZEŃ]Zachęcamy do udziału wszystkich, którym tematyka przedsiębiorczości jest bliska. Ten tydzień jest dla osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą albo chcących poszerzyć swoją wiedzę. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. przedsiębiorcy, którzy działają już od lat na rynku.

Więcej informacji na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Powiązane treści