Bydgoszcz
-10C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H -10 • L -10
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZnowu szukają talentów. Także w Bydgoszczy
Mam talent_1200x800_filtered
11.04.2016 | 00:13

Znowu szukają talentów. Także w Bydgoszczy

Już za niespełna dwa tygodnie będzie można spróbować swoich sił w precastingu do znanego programu stacji TVN.

Na zdjęciu: Logo programu

Fot. materiały organizatora

Ekipa „Mam Talent!” po raz dziewiąty wyrusza na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting! Pokaż, co potrafisz!

„Mam Talent!” to program dla ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów, dla muzyków, artystów estrady; artystów cyrku, dla tancerzy, lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu – dla wszystkich!

Na casting należy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Precasting w hotelu Holiday Inn zaczyna się w niedzielę, 24 kwietnia o 10:00!

Powiązane treści