Bydgoszcz
19C
Opady
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 19 • L 19
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZnowu szukają talentów. Także w Bydgoszczy
Mam talent_1200x800_filtered
11.04.2016 | 00:13

Znowu szukają talentów. Także w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Logo programu

Fot. materiały organizatora

Ekipa „Mam Talent!” po raz dziewiąty wyrusza na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting! Pokaż, co potrafisz!

„Mam Talent!” to program dla ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów, dla muzyków, artystów estrady; artystów cyrku, dla tancerzy, lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu – dla wszystkich!

Na casting należy przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Precasting w hotelu Holiday Inn zaczyna się w niedzielę, 24 kwietnia o 10:00!

Powiązane treści