Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 18 • L 18
25C
Sob
22C
Nd
24C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaRuszyły zgłoszenia do I Wyborów Mistera Polski na Wózku w Bydgoszczy
mister

Ruszyły zgłoszenia do I Wyborów Mistera Polski na Wózku w Bydgoszczy ()

Ogólnopolski konkurs z galą finałową w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a głównym założeniem jest zmiana wizerunkowa Panów z niepełnosprawnością.

Fot. Materiały prasowe

Od 13 kwietnia trwa nabór do pierwszych w historii wyborów najpiękniejszego mężczyzny na wózku w kraju. Panowie chcący pokazać swoją urodę i atrakcyjność mogą zgłaszać swoją chęć udziału do 4 maja.

Do konkursu zgłaszać mogą się osoby posiadające obywatelstwo polskie, ważne orzeczenie o niepełnosprawności oraz wskazania do korzystania z wózka inwalidzkiego, które ukończyły 18 lat. – Wybory Mistera Polski na Wózku to niesamowita przygoda dla finalistów, to możliwość pozyskania nowego bardzo ciekawego doświadczenia – zachęcają organizatorzy. Od 5 maja do 31 maja odbędzie się głosowanie na kandydatów do tytułu mistera przez stronę internetową. Głosowanie wyłoni 12 uczestników finału.

– Wybory Mistera Polski na Wózku to wyjątkowe wybory, ponieważ Panowie są wyjątkowi bardziej zamknięci w sobie, bardziej wrażliwi od pełnosprawnych mężczyzn. Właśnie taka sytuacja zmotywowała nas do zorganizowania konkursu, aby pokazać tą wyjątkowość zewnętrzną i wewnętrzną, ale również, aby zmotywować osoby niepełnosprawne do wyjścia z domu do działania – informują organizatorzy.

Gala finałowa odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 10 czerwca w hotelu Holiday Inn.

Powiązane treści