Bydgoszcz
21C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 21 • L 21
23C
Pt
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIRutkowski nie dojechał na konferencję w sprawie wyłudzeń. Miał wypadek pod Włocławkiem
Krzysztof Rutkowski_SG (2)
12.06.2017 | 17:31

Rutkowski nie dojechał na konferencję w sprawie wyłudzeń. Miał wypadek pod Włocławkiem

Na zdjęciu: Krzysztof Rutkowski podczas wizyty w Bydgoszcz w środę, 7 czerwca.

Fot. Stanisław Gazda

W poniedziałek o godzinie szesnastej w hotelu „Pod Orłem” miała rozpocząć się kolejna konferencja Krzysztofa Rutkowskiego badającego sprawę piramidy finansowej, którą miał stworzyć wywodzący się z regionu Krystian J. Nie dotarł na nią z uwagi na wypadek, w którym uczestniczył około stu kilometrów od Bydgoszczy.

Jak przekazali współpracownicy Rutkowskiego, z powodu burzy, która przeszła na trasie między Łodzią a Toruniem, auto byłego detektywa uczestniczyło w zdarzeniu drogowym w okolicach Włocławka. Szczegóły wypadku są nieznane, ale wiadomo, że samemu Rutkowskiemu nic się nie stało – podczas przesuniętej w czasie konferencji połączono się z nim za pośrednictwem Skype’a.

Podczas konferencji miały wypowiadać się kolejne osoby, które miały zostać oszukane przez Krystiana J., między innymi żołnierze, którzy służyli podczas zagranicznych misji w Iraku oraz Afganistanie. Przypomnijmy, że w ubiegłą środę Rutkowski pojawił się w mieście nad Brdą z dwiema innymi pokrzywdzonymi, które na uczestnictwie we wspomnianej piramidzie miały stracić nawet pół miliona złotych.

Kolejne informacje o sprawie Krystiana J. wkrótce.

Powiązane treści