Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
92% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 0 • L 0
-2C
Sob
-4C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-3C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiRozrywka i kulturaRyszard Smęda zaprasza do Pieczysk
Arie na plaży w Pieczyskach
06.07.2017 | 08:52

Ryszard Smęda zaprasza do Pieczysk

Jutro pierwszy z koncertów tego lata.

Na zdjęciu: Fragment plakatu.

Fot. Materiały organizatora.

Pierwszy, z dwóch tegorocznych koncertów pn. „Arie na plaży – Ryszard Smęda zaprasza”, odbędzie się tradycyjnie w pierwszy piątek lipca (7.07) o godzinie 21.00.

Gośćmi, zarówno śpiewającego pana Ryszarda, jak i z pewnością bardzo wielu słuchaczy, będą artyści: Justyna Gęsicka mezzosopran, studentka Akademii Muzycznej z Bydgoszczy oraz Tadeusz Szlenkier, tenor, solista Opery Narodowej w Warszawie i Opery Nova w Bydgoszczy. Wystąpi też mużyk Opery Nova Łukasz Rafiński (trąbka). Akompaniament, tradycyjnie zapewni Bogdan Ciesielski z zespołem. Prowadzenie: Ryszard Smęda i Joanna Skupin.  Koncert odbędzie się na plaży w Pieczyskach. Początek o godz. 21.00.

Urząd Miasta i Gminy Koronowo, oraz przewoźnik autobusowy Byd-Bus ułatwią bydgoszczanom dotarcie na Arie Operowe na plaży w Pieczyskach w dniach 7 lipca, oraz 4 sierpnia 2017 roku zabytkowym Ikarusem.

Autobus po zakończonych Ariach odwiezie uczestników do Koronowa i Bydgoszczy. Autobus wykona jeden kurs z Bydgoszczy, oraz dwa kursy z Koronowa – podobnie w nocy, będą to dwa kursy do Koronowa w tym jeden bezpośredni do Bydgoszczy. Przystankiem początkowym i końcowym w Bydgoszczy będzie Plac Kościeleckich, gdzie w nocy będą mogli mieszkańcy Bydgoszczy przesiąść się na linie nocne nr: 31,32,33,34,35 i 36, a więc we wszystkie kierunki miasta.

Powiązane treści