Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISamobójstwo młodego mężczyzny. Rzucił się pod pociąg
miejsce wypadku, pociąg, SG
19.09.2017 | 16:02

Samobójstwo młodego mężczyzny. Rzucił się pod pociąg

Do zdarzenia doszło we wtorkowe wczesne popołudnie - informują strażacy.

Na zdjęciu: Młody mężczyzna popełnił samobójstwo, skacząc pod pociąg - wynika z relacji służb ratunkowych w Aleksandrowie Kujawskim.

Fot. Stanisław Gazda / zdjęcie ilustracyjne

Około 30-letni mężczyzna zginął we wtorkowe wczesne popołudnie pod kołami pociągu relacji Rzeszów – Gdynia przejeżdżającego przez Aleksandrów Kujawski. Jak informują strażacy, wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo.

Wiadomość o tragedii dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu przekazał krótko po godzinie 14:30, a samo zdarzenie miało miejsce godzinę wcześniej. Z informacji służb ratunkowych wynika, że młody mężczyzna rzucił się pod pociąg, ponosząc śmierć na miejscu.

W rejonie zdarzenia pojawili się ratownicy medyczni, policjanci, a także dwa zastępy straży pożarnej. Nikt z pasażerów pociągu TLK „Kochanowski” nie odniósł obrażeń. Ruch pociągów odbywa się po jednym torze, stąd możliwe są kilkunastominutowe opóźnienia składów. Utrudnienia mają potrwać do około godziny 16:15.

W drodze do Gdyni pociąg miał zatrzymać się między innymi w Solcu Kujawskim oraz Bydgoszczy.


Powiązane treści