Bydgoszcz
17C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISaturn prezentuje najnowsze technologie. Klienci Zielonych Arkad mogą sprawdzać je w praktyce!
????????????????????????????????????
21.07.2016 | 19:48

Saturn prezentuje najnowsze technologie. Klienci Zielonych Arkad mogą sprawdzać je w praktyce!

Na zdjęciu: Widok elektrycznych deskorolek wzbudzał zainteresowanie klientów.

Fot. Justyna Wróblewska

Sklep Saturn znajdujący się w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy to najnowocześniejszy w Polsce salon z elektroniką użytkową. Już sama nazwa sugeruje, że ten sklep nie może być zwykły!

W lokalu usytuowanym na najwyższym piętrze galerii można znaleźć nie tylko różne sprzęty, ale także dowiedzieć się wiele o najnowszych technologiach. Klienci mają dostęp do technologicznych nowości, które mogą sami przetestować. W sklepie prowadzone są cykliczne pokazy, w trakcie których prezentowany jest najciekawszy sprzęt.

Osoby, które dzisiaj odwiedziły sklep mogły nauczyć się jeździć na elektrycznych deskorolkach. W godz. 14:00 – 18:00 w Saturnie odbywały się pokazy jazdy na tym, wciąż rzadko spotykanym w Polsce, sprzęcie. Prowadzili je pracownicy sklepu. Zachęcali oni klientów do przetestowania tych deskorolek. Chętnych nie brakowało! Osoby, które spróbowały jazdy na deskorolce elektrycznej nie chciały zbyt szybko oddawać tego sprzętu.

Podczas pokazów klienci mogli również skorzystać z elektrycznej hulajnogi. W Saturnie jakiś czas temu prezentowane już były także m.in. drony, a niedługo zapewne odbędą się kolejne pokazy. Jednak pracownicy każdego dnia chętnie pomagają klientom, którzy pragną przetestować nowe technologie. Aby się o tym przekonać, wystarczy po prostu ich odwiedzić.

Powiązane treści