Bydgoszcz
6C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 6 • L 6
5C
Sob
4C
Nd
7C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISeniorzy dadzą „czadu”!
DSCF1738_800x600_1200x800
14.05.2016 | 10:09

Seniorzy dadzą „czadu”!

Dzisiaj i jutro bydgoski Pałac Młodzieży zamieni się w Pałac Seniorów...

Na zdjęciu: Seniorzy bywają genialni!

Fot. archiwum

17.Wojewódzki Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2016” odbywa się 14 i 15 maja 2016 w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 27. Przegląd każdego dnia rozpoczynać się będzie o godz. 10.00. Prezentacje zespołów, solistów, duetów, ułożone są godzinowo. Wszystkie występy będą z pewnością warte obejrzenia.

Po przywitaniu uczestników i gości przeglądu przez Zespół Wokalny „Tercja” Klubu Seniora „Złota Jesień” Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy i Annę Pawlikowską Słuchaczkę Akademii Sztuk Wszelakich Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy prezentować się będą kolejni wykonawcy.

Oto program imprezy: WYSTĘPY ZESPOŁÓW I SOLISTÓW – od godz. 10.10 do 19.00 (sobota)

  1. Teatr Form Różnych „Nasza Klasa” Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku KPCK w Bydgoszczy instruktor: aktorka Teresa Wądzińska- Szpecht – 10.15
  2. Zespół Wokalny „Nowalijki” z Klubu Seniora Chełmińskiego Domu Kultury instruktor: Maria Jaworska -10.40
  3. Zespół Wokalny „Niespodzianka” z Klubu Seniora „Złota Jesień” Kujawsko – Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy instruktor: Bogumił Zbytniewski – 10.55
  4. Zespołu Pieśni i Tańca „Wrzos” przy Cechu Rzemiosł Różnych we Włocławku instruktor: Zdzisława Szarłat – 11.15
  5. Zespół Folklorystyczny „ Sadkowianie” z Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach instruktor: Roman Andrzejewski – 11.35
  6. Stanisława Syropiatko solistka z Centrum Kultury „Browar B” instruktor: Krystyna Wróblewska – 11.55
  7. Zespół Wokalny „Jesienny Kwiat” Szubińskiego Domu Kultury instruktor: Rafał Świetniewski – 12.05
  8. Danuta Lewandowska z Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku instruktor: Krystyna Wróblewska – 12.20
  9. Jan Makowiecki, recytator z Szubina – 12.30
  10. Jadwiga Drybs, solistka z Klubu Seniora „Wrzos” przy Cechu Rzemiosł Różnych we Włocławku instruktor: Zdzisława Szarłat – 12.40
  11. Maria Małachowska, solistka z Klubu Seniora „Wrzos” przy Cechu Rzemiosł Różnych we Włocławku instruktor: Zdzisława Szarłat – 12.50
  12. Zespół Folklorystyczny „Senior Kujawy” Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku instruktor: Krystyna Wróblewska – 13.00
  13. Zespół Pieśni Ludowej „Pakościanie” z Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości instruktor: Zygmunt Nieznalski – 13.15
  14. Zespół Wokalny „Retro” z Miejskiego Domu Kultury w Barcinie instruktor: Sławomir Wróblewski – 13.35
  15. Zespół Wokalny „Wrzosy” z Klubu Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu instruktor: Zbigniew Elwart – 13.50
  16. Duet Wokalny „Mar – Jol” z Klubu Seniora Chełmińskiego Domu Kultury – 14.05
  17. Grupa Teatralna „Jesienne Kwiaty” z Domu Kultury „Modraczek” w Bydgoszczy instruktor: Agnieszka Zabłocka – 14.15
  18. Zespół Wokalny „Jaśmin” ze Żnińskiego Domu Kultury instruktor: Marlena Mrówczyńska -14.40
  19. Żeński Chór Kameralny „Belcanto” z Kujawsko – Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, instruktor: Łukasz Hermanowicz -14.50
  20. Chór „Nakielanki” Ośrodka Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego w Nakle, instruktor: Daria Rogalińska -15.10
  21. Zespół Pieśni Ludowej „Echo Kujaw” z Włocławka instruktor: Mirosława Wojciechowska -15.25
  22. Zespół Wokalny „Relax” z Miejskiego Domu Kultury w Barcinie instruktor: Sławomir Wróblewski – 15.45
  23. Zespół Taneczny „Dawniej i Dziś” przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku Nakielskiego Ośrodka Kultury instruktor: Agnieszka Misiorek-Frankow – 16.00
  24. Zespół Taneczny przy Ognisku nr. 5 Związku Nauczycielstwa Polskiego z Bydgoszczy instruktor: Danuta Trzebińska-Kapczyńska -16.10
  25. Zespół „RYM  – CYM – CYM” z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku instruktor: Renata Bloch – 16.20
  26. Ewa Bohdanowicz, solistka ze Zbiczna -16.45
  27. Zespół wokalny „Pogodna Jesień” Ośrodka Dziennego Pobytu we Włocławku instruktor: Mirosława Wojciechowska – 16.55
  28. Zespół Folklorystyczny „Łochowianie” Klubu Seniora „Razem Raźniej” z Gminnego Centrum Kultury w Białych Błotach – grupa śpiewacza, kapela ludowa instruktor: Andrzej Bondel – 17.10
  29. Grupa „Radośni Seniorzy” Klubu Seniora „Razem Raźniej z Gminnego Centrum Kultury w Białych Błotach – grupa taneczna instruktor: Danuta Trzebińska-Kapczyńska – 17.30
  30. Zespół Taneczny „Ale Babki” Ośrodka Dziennego Pobytu we Włocławku instruktor: Joanna Borkowska – 17.45
  31. Halina Gapińska i Longina Kotlewska – duet z Ośrodka Dziennego Pobytu we Włocławku instruktor:  Mirosława Wojciechowska – 18.00
  32. Duet wokalny „EMKA” z Klubu Seniora „Aster” w Rogowie – 18.15

DZIEŃ DRUGI – NIEDZIELA 15 MAJA 2016

GODZ. 10.00 – ROZPOCZĘCIE

Przywitanie uczestników i gości przeglądu przez Zespół Wokalny „Tercja” Klubu Seniora „Złota Jesień” Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy i Annę Pawlikowską Słuchaczkę Akademii Sztuk Wszelakich Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

WYSTĘPY ZESPOŁÓW I SOLISTÓW – od godz. 10.15 do 18.40. Program na stronie KPCK.

Podobne wpisy

Powiązane treści