Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -6 • L -6
-10C
Pon
-3C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
4C
Pt
PILNE: Kolizja na ul. Ogińskiego. Linie nr 55 i 64 kierowane objazdem bez pomijania przystanków.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISerialowy koncert. W bydgoskim Centrum Onkologii
Bdg_CentrumOnkologii_7_5-2015
02.02.2017 | 11:38

Serialowy koncert. W bydgoskim Centrum Onkologii

W bydgoskiej placówce wystąpi autorka piosenki do serialu "Na dobre i na złe".

Na zdjęciu: W wydarzeniu uczestniczyć będą m.in. pacjenci i ich rodziny.

Fot. wikipedia / wolny dostęp

W lutym obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji, 6 lutego w Centrum Onkologii w Bydgoszczy odbędzie się koncert i wykład motywacyjny nie tylko dla pacjentów, ale wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu. 

ZOBACZ TEŻ: Centrum Onkologii w Bydgoszczy najlepszym szpitalem w Polsce. Konkurencja została w tyle

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Odbędzie się ono w Sali Konferencyjnej Centrum Onkologii w Bydgoszczy (sala nr 1072, pierwsze piętro w budynku głównym). Zgromadzone w tym miejscu osoby będą mogły posłuchać wykładu motywacyjnego Ewy Minge.

Drugą atrakcją adresowaną do pacjentów, ich rodzin i przyjaciół oraz pracowników szpitala jest występ recitalowy znanej polskiej piosenkarki jazzowej i producentki muzycznej – Anny Jurksztowicz. Nagrała ona piosenki do kultowych filmów i seriali TV, takich jak: „W pustyni i w puszczy”, „Prosiaczek i przyjaciele”, „Matki, żony i kochanki”, „Na dobre i na złe”, „Ranczo”. Część z nich zapewne zostanie zaprezentowana podczas poniedziałkowego koncertu.

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Organizatorzy to Dyrektor Centrum Onkologii oraz Fundacja Ewy Minge Black Butterflies.

Powiązane treści