Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaŚwiecieNa sygnaleŚmiertelne potrącenie na krajowej piątce. Ruch odbywa się wahadłowo [ZDJĘCIA]
smiertelne_potracenie_gruczno_dk5_nadeslane
16.07.2017 | 13:59

Śmiertelne potrącenie na krajowej piątce. Ruch odbywa się wahadłowo [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: W wyniku uderzenia skody 49-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Fot. nadesłane

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 5 na wysokości skrzyżowania z drogą prowadzącą do Gruczna i Poledna (powiat świecki). Przechodząca przez jezdnię 49-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez kierującą skodą superb.

Z informacji przekazanych nam przez sierż. szt. Joannę Tarkowską, oficera prasowego świeckiej komendy wynika, że do zdarzenia doszło około godziny 11:30. – 49-latka pokonywała pieszo trzy pasy ruchu –  dodaje Tarkowska. Na pasie wiodącym w stronę Bydgoszczy doszło do potrącenia. Niestety, kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Ruch w rejonie wypadku odbywa się obecnie wahadłowo. Pas w stronę Bydgoszczy jest zablokowany, gdyż trwają czynności śledcze policjantów, którzy pod nadzorem prokuratury mają ustalić okoliczności zdarzenia. – Pojazd, który uderzył w 49-latkę, został zabezpieczony do dalszych działań – podsumowuje Joanna Tarkowska.

Powiązane treści