Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 14 • L 14
16C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
19C
Wt
18C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleŚmiertelne potrącenie na torach. Utrudnienia w ruchu pociągów
bydgoszcz_legnowo
21.04.2016 | 19:18

Śmiertelne potrącenie na torach. Utrudnienia w ruchu pociągów

Na zdjęciu: Stacja Bydgoszcz Łęgnowo, w rejonie której miało dojść do wypadku.

Fot. Pit1233 / Wikipedia

Do tragicznego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w okolicach stacji Bydgoszcz Łęgnowo. Jak ustaliliśmy, pociąg potrącił kobietę. Niestety, nie przeżyła ona uderzenia.

Na miejscu aktualnie pracują funkcjonariusze, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Biuro prasowe kujawsko-pomorskiej policji na razie nie posiada szczegółowych informacji na temat zdarzenia. – W ciągu pół godziny powinniśmy wiedzieć więcej na temat wypadku – informuje w rozmowie z nami podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Według naszych informacji, ruch na szlaku pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem będzie zablokowany w obu kierunkach przez co najmniej kilkadziesiąt minut.


[AKTUALIZACJA]

Jak wynika z najnowszych doniesień policjantów, maszynista, wyjeżdżając z łuku na wysokości ulicy Przemysłowej, zauważył kobietę leżącą na torach. – Nie udało mu się jednak wyhamować składu, w efekcie czego doszło do śmiertelnego potrącenia – relacjonuje podkom. Słomski. Jak dodaje, nie jest przesądzony motyw samobójczy.Brane są pod uwagę różne scenariusze – podkreśla.

Policja ustala obecnie tożsamość ofiary. Z naszych informacji wynika, że była to kobieta w starszym wieku.

Powiązane treści