Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
97% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 8 • L 8
7C
Nd
9C
Pon
13C
Wt
13C
Sr
8C
Czw
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleŚmiertelny wypadek na Jagiellońskiej
policja_na_sygnale
30.04.2016 | 08:09

Śmiertelny wypadek na Jagiellońskiej

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pojawili się przedstawiciele wielu służb.

Fot. wolny dostęp

Dzisiaj ok. 3:00 w nocy doszło do poważnego wypadku na ul. Jagiellońskiej w okolicy Centrum Handlowego Focus Mall. Poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn. 

Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w słup znajdujący się na pasie oddzielającym jezdnie dla aut od drogi dla tramwajów. Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, 21-letni kierowca auta zginął na miejscu. Pasażer samochodu przeżył. Zajął się nim Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu zdarzenia pojawili się również policjanci oraz strażacy. Sytuacja jest już opanowana. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

[AKTUALIZACJA]

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podali, że ofiarą śmiertelną nie jest kierowca auta, lecz siedzący obok niego pasażer. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault laguna jechał z centrum miasta w kierunku Fordonu i stracił panowanie nad pojazdem. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierowca nie miał alkoholu we krwi. Sprawą zajął się prokurator.

Powiązane treści