Bydgoszcz
0C
Słonecznie
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 0 • L 0
3C
Sob
5C
Nd
2C
Pon
4C
Wt
4C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaSobota pod znakiem zumby. I atrakcji dla osób w każdym wieku
19149107_230518000798171_8360581081716728175_n

Sobota pod znakiem zumby. I atrakcji dla osób w każdym wieku (29.07)

Już w sobotę na Wyspie Młyńskiej odbędzie się I edycja Lato z Zumba Fitness w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Plakat promujący wydarzenie

Fot. mat.pras.

Już jutro na Wyspie Młyńskiej odbędzie się I edycja Lato z Zumba Fitness w Bydgoszczy. Całkowicie bezpłatna impreza na Wyspie Młyńskiej jest adresowana do osób w każdym wieku, niezależnie od płci. 

W ramach sobotniego wydarzenia odbędą się dwa treningi zumby: o godz. 15:00 dla dzieci i o 16:00 dla dorosłych. Blok dla dorosłych poprowadzi prócz organizatora Pawła Paczyńskiego instruktorzy m.in. z Grudziądza i Torunia.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie również atrakcji i konkursów z nagrodami. – Partnerzy imprezy podarowali wiele cennych upominków dla uczestników imprezy. Dla pierwszych 300 – stu uczestników firma Perfect Body Center z Zielonych Arkad ufundowała napoje izotoniczne oraz inne nagrody. Można będzie również zrobić sobie analizę składu ciała – informuje Paweł Paczyński, organizator imprezy. Imprezie towarzyszyć będą stanowiska partnerów wydarzenia. Można będzie zdobyć na przykład koszulki Marcina Kukaja – Sendwickiego, Mistrza Świata Strongman 2016.

Imprezie towarzyszy zbiórka dla schroniska Fundacja Ostatnia Przystań we Wtelnie. – Zbierane są karmy dla psich seniorów oraz chemia domowa. Prócz tego można będzie wrzucić do fundacyjnej puszki symboliczne 2 zł za co zakupione zostaną najpotrzebniejsze rzeczy dla psiaków – informuje Paczyński.

Powiązane treści