Bydgoszcz
18C
Słonecznie
88% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 18 • L 18
20C
Sr
21C
Czw
21C
Pt
23C
Sob
29C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesSobota z pracodawcą. Firmy przedstawią się kandydatom do pracy
sobota z pracodawcą
19.04.2018 | 23:08

Sobota z pracodawcą. Firmy przedstawią się kandydatom do pracy

Na zdjęciu: W najbliższą sobotę BARR zaprasza wszystkich szukających pracy.

Fot. mat. prasowe

21 kwietnia w Bydgoszczy już po raz czwarty odbędzie się „Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” organizowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego. To wyjątkowy moment, kiedy to w sobotę w godz. 9:00-13:00 bydgoskie firmy biorące udział w akcji otworzą swoje siedziby dla kandydatów do pracy, stwarzając okazję, by odwiedzili i lepiej poznali swojego przyszłego pracodawcę. Wydarzenie skierowane jest do osób, które aktualnie szukają pracy lub chciałyby ją wkrótce zmienić na lepszą.

„Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” to autorski projekt BARR wspierający procesy rekrutacyjne w lokalnych firmach. Przedsięwzięcie jest skierowane do osób poszukujących zatrudnienia lub stażu w firmach mieszczących się na terenie Bydgoszczy, a także gmin zrzeszonych w stowarzyszeniu Metropolia Bydgoska.

Osobiste spotkania w siedzibach firm w ramach „Soboty z Pracodawcą” mają możliwie najbardziej obrazowo przybliżyć zainteresowanym specyfikę działalności danego pracodawcy. Dzięki temu poszukujący pracy mają wyjątkową szansę, by bliżej poznać przedsiębiorstwo uczestniczące w projekcie, zobaczyć jak się pracuje w danej firmie i porozmawiać z pracownikami, a także osobiście złożyć swoje CV – bez stresującej atmosfery towarzyszącej zwykle rozmowom kwalifikacyjnym.

„Sobota z Pracodawcą” to także dedykowana strona internetowa www.sobota.bydgoszcz.pl z wizytówkami pracodawców uczestniczących w wydarzeniu. Zainteresowani kandydaci mogą sprawdzić na stronie oferty pracy, na które aktualnie firmy prowadzą rekrutację, a także złożyć swoje CV online, bez wychodzenia z domu.

Pracodawcy biorący udział w wydarzeniu

W poszukiwaniu nowych pracowników podczas wiosennej edycji „Soboty z Pracodawcą” swoje siedziby otworzą następujące przedsiębiorstwa:

·       ARRK Shapers’ Polska Sp. z o.o.

·       CAN-PACK S.A.

·       Cybercom Poland Sp. z o.o.

·       ENPIRE Transport

·       Great Call Sp. z o.o. S.K.A

·       HR Polska Sp. z o.o. Sp. K

·       Lidl Sp. z o.o. Sp. k. Centrum Dystrybucji Bydgoszcz

·       Metalkas

·       Nationale Nederlanden

·       Pilkington IGP Sp. z o.o.

·       Polska Press Sp. z o.o.

·       SDL Poland Sp. z o.o.

·       SUPRAVIS GROUP S.A.

·       Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Organizatorzy i partnerzy

Wiosenną edycję „Soboty z Pracodawcą” już po raz czwarty organizuje Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz. Inicjatywę wspierają także partnerzy, wśród których znalazły się: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu. Z kolei patronat medialny nad przedsięwzięciem objęły: TVP3 Bydgoszcz, Polskie Radio PiK, Gazeta Pomorska, Express Bydgoski, Gazeta Wyborcza, Metropolia Bydgoska oraz portal Bydgoszcz.pl.

Termin wydarzenia – Sobota, 21 kwietnia 2018 r., godz. 9:00 – 13:00

Powiązane treści