Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleSpadł ze schodów w Kubryku i trafił do szpitala. Matka poszkodowanego nie wierzy, że to był wypadek
policja_napis_001
13.10.2016 | 16:39

Spadł ze schodów w Kubryku i trafił do szpitala. Matka poszkodowanego nie wierzy, że to był wypadek

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend.

Na zdjęciu: Sprawą zajmie się nie tylko policja, ale również prokuratura.

Fot. wolny dostęp

W ubiegły weekend, w nocy z piątku na sobotę, przed wejściem do klubu „Kubryk” doszło do wypadku. 34-letni mężczyzna spadł ze schodów i trafił do szpitala. Jego stan jest poważny. 

Mężczyzna doznał poważnego wstrząśnienia i urazu mózgu oraz uszkodzenia szczęki. Jak podaje Gazeta Pomorska, pacjent jeszcze wczoraj był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Zachwiał się na schodach przed wejściem do klubu, stracił równowagę i spadł. Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu. Wstępne wnioski po przejrzeniu materiału wskazują na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jednak matka poszkodowanego złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Klub twierdzi, że 34-latek nie był ich gościem, lecz przyszedł z zewnątrz i nawet nie wszedł do lokalu. Pracownik tego miejsca twierdzi, tak samo jak policjanci.

Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe.

Powiązane treści