Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -7 • L -7
-10C
Pon
-6C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBlogiSpektakle dwa
IMG_20160914_131254_5CS
14.09.2016 | 14:46

Spektakle dwa

Konstanty Dombrowicz komentuje ostatnie wydarzenia.

Na zdjęciu:

Fot. KD

Pierwszy spektakl – tragiczny – obejrzałem podczas transmisji z posiedzenia Parlamentu Europejskiego. Wystąpienie posła Lewandowskiego , który jak powiedział  występował w imię  dobra Polski i Polaków , a okazało się , że w imieniu swej partii czyli PO. Smutny obrazek gdy Polak opluwa swą Ojczyznę w imię partyjnych interesów. Dwanaście mętnych złotych gwiazdek za tenże spektakl.

Spektakl drugi – śmieszny – bardzo. Pani zastępca prezydenta Bydgoszczy przyglądała się z widocznym pełnym zrozumieniem na  ul. Mostowej jak maszyna czyści chodnik. Zrelacjonowały tę   epokowe obserwacje bydgoskie media z fotografiami pani Mackiewicz w całej jej okazałości oczywiście.  Kabaret w ósmym co do wielkości mieście w Polsce! Tutaj za komizm – 12 czerwonych gwiazdek! Tak wygląda sojusz PO i SLD – na poziomie  chodnika. Jest jeszcze kilka możliwych  miejsc dla sesji zdjęciowych , ot choćby miejskie szalety. Niecierpliwie czekam na relacje i fotografie.

Konstanty Dombrowicz

Prezydent Bydgoszczy w latach 2002-2010
Konstanty Dombrowicz

Panel dyskusyjny


Dyskusja dla wszystkich

Podobne wpisy

Powiązane treści