Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 6km/h E
H 19 • L 19
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBlogiSpektakle dwa
IMG_20160914_131254_5CS
14.09.2016 | 14:46

Spektakle dwa

Konstanty Dombrowicz komentuje ostatnie wydarzenia.

Na zdjęciu:

Fot. KD

Pierwszy spektakl – tragiczny – obejrzałem podczas transmisji z posiedzenia Parlamentu Europejskiego. Wystąpienie posła Lewandowskiego , który jak powiedział  występował w imię  dobra Polski i Polaków , a okazało się , że w imieniu swej partii czyli PO. Smutny obrazek gdy Polak opluwa swą Ojczyznę w imię partyjnych interesów. Dwanaście mętnych złotych gwiazdek za tenże spektakl.

Spektakl drugi – śmieszny – bardzo. Pani zastępca prezydenta Bydgoszczy przyglądała się z widocznym pełnym zrozumieniem na  ul. Mostowej jak maszyna czyści chodnik. Zrelacjonowały tę   epokowe obserwacje bydgoskie media z fotografiami pani Mackiewicz w całej jej okazałości oczywiście.  Kabaret w ósmym co do wielkości mieście w Polsce! Tutaj za komizm – 12 czerwonych gwiazdek! Tak wygląda sojusz PO i SLD – na poziomie  chodnika. Jest jeszcze kilka możliwych  miejsc dla sesji zdjęciowych , ot choćby miejskie szalety. Niecierpliwie czekam na relacje i fotografie.

Konstanty Dombrowicz

Prezydent Bydgoszczy w latach 2002-2010
Konstanty Dombrowicz

Panel dyskusyjny


Dyskusja dla wszystkich

Podobne wpisy

Powiązane treści