Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -6 • L -6
-11C
Sr
1C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeSphinx jak McDonald’s – również zniknie z centrum?
Sphinx Magdzińskiego
15.11.2015 | 09:41

Sphinx jak McDonald’s – również zniknie z centrum?

Nowy Sphinx w bydgoskiej galerii handlowej zajmuje blisko 280 mkw. powierzchni. Czy w związku z otwarciem nowego lokalu, stary zostanie zlikwidowany?

Na zdjęciu: Lokal na Starym Mieście.

Fot. Pit1233

Z końcem października zamknięty został najstarszy McDonald’s w Bydgoszczy – powodem było przeniesienie do galerii Zielone Arkady. Informacja o likwidacji lokalu przy placu Wolności wywołała duże poruszenie wśród naszych czytelników. Bardzo szybko pojawiły się pytania o los innej restauracji – Sphinxa mieszczącego się przy ulicy Magdzińskiego. Czy on również, w obliczu otwarcia analogicznego lokalu przy ulicy Wojska Polskiego, zostanie zamknięty?

Jak udało nam się ustalić oferta gastronomiczna Starego Miasta nie stanie się uboższa – dotychczasowy lokal nadal będzie działał.

O nowym Sphinxie

Nowy Sphinx w bydgoskiej galerii handlowej zajmuje blisko 280 mkw. powierzchni. Na gości czeka 39 stolików oraz 96 miejsc siedzących, a wiele z nich na wygodnych kanapach. Restauracja znajduje się na poziomie 0 – tuż przy przy kryształowym wejściu i otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedziele od godziny 10:00 do 20:00. – Dużo uwagi poświęcamy miejscom, w których mają działać nasze nowe restauracje. Przestronne centrum handlowe w Bydgoszczy niesie ze sobą duży potencjał, tym samym zdecydowaliśmy się również być tutaj obecni z naszą smaczną ofertą kulinarną i klimatycznym lokalem. W rezultacie mieszkańcy Bydgoszczy mają już do dyspozycji nasze dwie restauracje – otwartą wcześniej miejską i uruchamianą aktualnie w galerii handlowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego najnowszego lokalu Sphinx. Będzie to idealny przystanek w drodze między kolejnymi sklepami – komentuje Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Restauracje Sphinx oferują dania kuchni orientalnej oraz międzynarodowej. Menu obok kultowej shoarmy zawiera szeroki wybór steków, a także makaronów, sałat czy też słodkich deserów. Sfinks Polska zarządza 116 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 101 restauracji Sphinx, 10 restauracjami Chłopskie Jadło i 5 restauracjami WOOK. Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining (Segment lokali typu casual dining jest pewnego rodzaju kompromisem, pomiędzy typowymi fast foodami, a zwykłymi restauracjami, które posiadają obsługę – przyp. red.). Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

Powiązane treści