Bydgoszcz
3C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 3 • L 3
3C
Sob
5C
Nd
2C
Pon
4C
Wt
4C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpłonął samochód. W środku policjanci znaleźli zwłoki
spalony samochód, zwłoki - kpp policji (2)
08.11.2017 | 14:02

Spłonął samochód. W środku policjanci znaleźli zwłoki

Nie jest znana tożsamość ofiary.

Na zdjęciu: Spłonął Opel Corsa.

Fot. KPP Policji w Lipnie.

We wtorek w miejscowości Julkowo w gm. Tłuchowo doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Jak się okazało po przeprowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, w pojeździe znajdowały się szczątki ludzkie. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy.

Wczoraj, ok godz. 14.30, dyżurny lipnowskiej policji otrzymał od strażaków informację o pożarze auta na terenie miejscowości Julkowo. Spłonął opel corsa. Pożar był na tyle duży, że do jego ugaszenia wezwano straż pożarną. Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Okazało się, że w pojeździe znajdują się szczątki ludzkie.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury badają okoliczności tragedii.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapalenia się auta mogło dojść w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w pojeździe. Trwają także czynności zmierzające do potwierdzenia danych osoby, która w chwili pożaru znajdowała się wewnątrz auta. Decyzją prokuratora zabezpieczono odnalezione szczątki ludzkie i pojazd w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

Podobne wpisy

Powiązane treści