Bydgoszcz
17C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 17 • L 17
15C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
19C
Sob
17C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpod dworca PKS-u na gdańskie lotnisko – busami GDNExpress
Lotnisko Gdańsk_1200x800
02.07.2016 | 07:57

Spod dworca PKS-u na gdańskie lotnisko – busami GDNExpress

Na zdjęciu: Port Lotniczy w Gdańsku

Fot. archiwum

Niemal codziennie, pięć do dziewięciu razy w ciągu dnia, za 49 zł, jadąc przez Osielsko i Świecie, w ciągu 2 godzin i 10 minut  dotrzeć można ze stanowiska nr 12 bydgoskiego Dworca PKS na stanowisko 8 Gdańskiego Portu Lotniczego – za sprawą GDNExpressu  – przedsiębiorstwa transportowego wyspecjalizowanego  w regularnych przewozach do Portu Lotniczego w Gdańsku.

-Nasz produkt łączy zalety samochodu osobowego (szybkie autobusy z certyfikowaną prędkością maksymalną 100 km/h korzystające z autostrady A1 i czas jazdy 2h 10min) oraz transportu publicznego (cena przejazdu) już od 9 zł, kursy dostosowane do odlotów w Gdańsku – zapewnia przewoźnik, który gwarantuje również punktualność, a w przypadku nie dotrzymania obietnicy i nie zdążenia na samolot, oferuje  wypłatę 400 zł zadośćuczynienia. Nasze atrybuty, to czas jazdy i atrakcyjne ceny – zdecydowanie niższe, niż koszt przejazdu samochodem na analogicznej trasie – dodaje.

Podróż odbywa się wygodnymi, klimatyzowanymi, wyposażonymi w WiFi autobusami, spełniającymi rygorystyczne wymogi niezbędne do podwyższenia dopuszczalnej prędkości do 100 km na godzinę. I wcale nie potrzeba „zrzutki”, żeby w grupie wyszło taniej. GDNExpress daje zniżkę 25% przy przejeździe grupy 3-osobowej naliczaną dla końcowej ceny za całą grupę aż do 50% dla grupy 8-osobowej lub liczniejszej.

Powiązane treści