Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -7 • L -7
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpore zmiany w centrum miasta. Na jakie ulice zwrócić uwagę?
Jana_Kazimierza_1
19.01.2016 | 18:01

Spore zmiany w centrum miasta. Na jakie ulice zwrócić uwagę?

W środę wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta.

Na zdjęciu: Zmiany dotyczą m.in. ul. Jana Kazimierza.

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

W środę Bydgoszcz będzie świętować 96. rocznicę powrotu do Macierzy. W związku z uroczystościami, które zaplanowano w centrum miasta, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Czytaj także: Plan obchodów 96. rocznicy powrotu Bydgoszczy do Macierzy

Od wtorku od godziny 20:00 na Starym Rynku, ul. Jana Kazimierza (od ul. Długiej do Starego Rynku), ul. Batorego, ul. Jezuickiej (od ul. Niedźwiedziej do ul. Długiej), ul. Niedźwiedziej i ul. Krętej zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się na wyznaczonych miejscach parkingowych, zostaną zlikwidowane miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych i dostaw oraz postoje taxi.

Ponadto, w środę od godziny 9:00 Stary Rynek i ul. Jana Kazimierza (od ul. Długiej do Starego Rynku), ul. Batorego, ul. Niedźwiedzia i ul. Kręta będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego. W czasie trwania uroczystości mszy św. w Farze (11:00-13:15) zamknięte w całości lub częściowo będą także ul. Ku Młynom, ul. Przyrzecze, ul. Jezuicka, ul. Farna i ul. Malczewskiego.

Organizacja ruchu na ww. ulicach powinna wrócić do normy około godziny 16:00.

Powiązane treści