Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
16C
Czw
16C
Pt
16C
Sob
21C
Nd
19C
Pon
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaInowrocławRozrywka i kulturaSporo atrakcji z okazji Dnia Toalet
781px-Muzeum_Mydła_i_Historii_Brudu_Bydgoszcz_2012a
19.11.2015 | 08:19

Sporo atrakcji z okazji Dnia Toalet

Na zdjęciu: Atrakcje przygotowało m.in. Muzeum Mydła i Historii Brudu

Fot. Pit1233/wolna licencja

19 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Toalet. W związku z tym w najbliższych dniach w Bydgoszczy zorganizowanych będzie sporo wydarzeń.

Specjalną ofertą z okazji Dnia Toalet przygotowało Muzeum Mydła i Historii Brudu. Odwiedzający poznają przedstawione z dużą dawką humoru ciekawostki dotyczące nocników, latryn i papieru toaletowego, a na ulicy Długiej odbędzie się Długa Gra Toaletowa. Uczestnicy będą musieli rozwiązać zagadki i szukać ukrytych kopert z zadaniami. Każdy, kto tego dnia zajrzy do muzeum, otrzyma także kupon zniżkowy na książki. Przez cały dzień na facebooku muzuem będą się za to pojawiać ciekawe informacje na temat historii toalet.

W sobotę ToiToi Polska zorganizuje za to happening, podczas którego firma będzie chciała pokazać, jak można dbać o czystość toalet. Zabawa skierowana będzie głównie do dzieci, a organizatorzy przygotowali lot balonem na uwięzi (uzależniony od warunków pogodowych), labirynt toalet przenośnych, konkurencje sportowe i edukacyjne oraz malowanie twarzy. Impreza odbędzie się na parkingu Auchan przy ulicy Rejewskiego w godzinach 11-14.

Powiązane treści