Bydgoszcz
3C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 3 • L 3
5C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
14C
Sr
14C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISporo wydarzeń w Bydgoszczy. W weekend każdy znajdzie coś dla siebie [LISTA]
Brda-centrum-spichrze-most-1200x800-JW
23.09.2016 | 16:57

Sporo wydarzeń w Bydgoszczy. W weekend każdy znajdzie coś dla siebie [LISTA]

Prezentujemy listę wydarzeń.

Na zdjęciu: Bydgoszcz

Fot. Justyna Wróblewska

W najbliższy weekend nie zabraknie atrakcji dla bydgoszczan. Prezentujemy listę wydarzeń przygotowaną przez Bydgoskie Centrum Informacji.

sobota, 24 września
09:00 Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Płomienie” – Młodzieżowy Dom Kultury nr 4
09:00 Rajd do Inowrocławia – start: pętla autobusowa Błonie
10:00 Drzwi otwarte w ekoelektrociepłowni – Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych
10:00 Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych – Hala Artego Arena
10:00 Nabór do chóru City Singers – Miejskie Centrum Kultury
10:00 OCT w Okulistyce – Opera Nova :: Konferencja
10:00 XXIX JESIENNY KIERMASZ OGRODNICZY – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka
10:30 Uroczyste obchody 80. rocznicy uruchomienia w Bydgoszczy komunikacji autobusowej – Różne lokalizacje
11:00 Legendarne amerykańskie samochody Ford Mustang – LPKiW Myślęcinek :: Wystawy
12:00 60+KULTURA – Galeria Miejska bwa
12:00 Festyn – Uwolnić latawce – Teren rekreacji sportowej
12:00 Przejazd rowerowy szlakiem BPPT – Bydgoski Park Przemysłowo- Technologiczny
13:45 Wielka Wioślarska o Puchar Brdy – Rybi Rynek
14:00 Piłka nożna: mecz towarzyski U-14 Polska – Litwa – Kompleks Sportowy Zawisza
14:00 Zakończenie Sezonu Wake 2016 – Wakepark
14:30 Legendarne amerykańskie samochody Ford Mustang – Drukarnia :: Wystawy
16:00 Piłka nożna: Chemik Bydgoszcz – Bałtyk Gdynia – Stadion ul. Glinki 79
17:00 Kino na weekend – Gra tajemnic – Cafe Kino :: Film
18:00 Otwarcie Festiwalu Prapremier 2016 – Teatr Polski
18:00 Sławomir Horbatiuk – Światłownia :: Koncert
19:00 Festiwal Prapremier: Wszystko o mojej matce – Teatr Polski :: Spektakl
19:00 Nowa scena: „In Love with Musical” – Miejskie Centrum Kultury :: Koncert
20:00 Cheap Tobacco – Estrada Stage Bar :: Koncert

niedziela, 25 września
10:00 66 Rajd Młodego Turysty – Wzgórze Wolności – start: parking przy ul. Toruńskiej 101
10:00 Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych – Hala Artego Arena
10:00 Niedziela w Muzeum: warsztaty decoupage – Muzeum Mydła i Historii Brudu :: Dla dzieci
10:00 Spacer – Fordon po żydowsku – Stary Fordon
10:00 Terenowa Masakra- III edycja – LPKiW Myślęcinek
10:00 XXIX JESIENNY KIERMASZ OGRODNICZY – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka
10:30 Zatańcz ze mną mamo, tato – Miejskie Centrum Kultury :: Dla dzieci
11:00 FryMARK bydgoski – Kamienica 12
11:00 Jeździectwo: Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody – LPKiW Myślęcinek
11:00 Wszystkie dzieci biegają – LPKiW Myślęcinek :: Dla dzieci
11:00 Z TuCzyTam radę dam, Pudełko na skarby – Kamienica 12 :: Dla dzieci
11:00 Zygzak – Zabawowy Klub Filmowy Malucha – Pałac Młodzieży :: Dla dzieci
12:00 60+KULTURA – Galeria Miejska bwa
12:00 Explo Niedziela: Alfred Nobel – Exploseum- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego
12:00 małe ANIMOCJE: „Tydzień Mami Fatale” – Kino Orzeł :: Dla dzieci
14:00 Kino familijne – Piłkarzyki rozrabiają – Cafe Kino :: Film
15:00 Spotkanie z Theodorosem Chiotisem – Teatr Polski
16:00 Kwartet Smyczkowy PRESTIGE – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko :: Koncert
17:00 Artyści w Bohemie – Aleksander Doba – Hotel Bohema
17:30 Matrix a rzeczywistość. Czy nasz świat jest prawdziwy – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
18:00 Festiwal Prapremier: Tu Wersalu nie będzie – Teatr Polski :: Spektakl
19:00 54. Bydgoski Festiwal Muzyczny: Izrael w Egipcie – Filharmonia Pomorska :: Koncert
19:00 Duo impro: „Dwie siostry” – spektakl improwizowany – Barka „Lemara” :: Spektakl
20:00 Duże kino w małym kinie – Zakładnik z Wall Street – Cafe Kino :: Film
20:00 Festiwal Prapremier: Naše nasilje i vaše nasilje – Teatr Polski :: Spektakl
22:00 Festiwal Prapremier: We Call It a Sound – Towarzyska :: Koncert

Powiązane treści