Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 19 • L 19
18C
Pt
19C
Sob
25C
Nd
30C
Pon
29C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleSprawa rodziny handlującej narkotykami ma ciąg dalszy. Policjanci znaleźli kolejne używki
policja_napis_001
11.09.2016 | 19:32

Sprawa rodziny handlującej narkotykami ma ciąg dalszy. Policjanci znaleźli kolejne używki

Na zdjęciu: policja

Fot. archiwum

Policjanci zajmują się sprawą rodziny handlującej narkotykami. W ostatnich dniach mundurowi znaleźli kolejną partię amfetaminy należącą do zatrzymanych.

O sprawie pisaliśmy w końcówce sierpnia. 46-latka i jej 21-letni syn zajmowali się handlem narkotykami w Koronowie. Wraz z nimi zatrzymany został jeden z ich klientów, a narkotyki znaleziono w mieszkaniu oraz w piwnicy. Jak jednak ustalili policjanci, zabezpieczone w dniu zatrzymania używki to nie jedyna partia posiadana przez rodziną z Koronowa. Dalsze działania doprowadziły mundurowych na nabrzeże jeziora, gdzie pies ujawnił zakopane 440 g amfetaminy.

Czytaj więcej o zatrzymaniu handlującej narkotykami rodziny

Matka z synem usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Sędzia, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym aresztował ich na dwa miesiące. Za te przestępstwa może grozić im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści