Bydgoszcz
12C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 12 • L 12
18C
Pon
20C
Wt
21C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleSprawa tragicznej bójki w Jordanowie. Trzy kolejne osoby zatrzymane
policyjna taśma
02.02.2018 | 13:58

Sprawa tragicznej bójki w Jordanowie. Trzy kolejne osoby zatrzymane

Do krwawej bójki doszło w wigilię.

Na zdjęciu: W bójce zginęły dwie osoby.

Fot. Archiwum

Jest przełom w sprawie tragicznej bójki w Jordanowie, do której doszło w noc wigilijną. W jej wyniku zginęły dwie osoby. Wczoraj zatrzymano trzy kolejne osoby.

O przełomie w sprawie poinformowała kujawsko-pomorska policja. Jak się dowiedzieliśmy, dwie osoby wczoraj zgłosiły się do komendy powiatowej w Żninie. Jak się okazało, zarówno 27-latek, jak i rok młodszy mężczyzna byli poszukiwani listami gończymi, które za nimi wystawiła bydgoska prokuratura okręgowa. Obaj trafili już tymczasowo do aresztu.

To nie koniec zatrzymań. Funkcjonariusze bydgoskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali trzecią osobę, która również była poszukiwana listem gończym. 25-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo i udział w bójce z udziałem niebezpiecznych narzędzi.

Śledczy zapowiadają, że to nie koniec zatrzymań w tej sprawie. Na trzy miesiące tymczasowo zostało już wcześniej aresztowanych ośmiu mężczyzn podejrzanych o udział w bójce, w której zginęły dwie osoby. Śledztwo w tej sprawie przejęła bydgoska prokuratura.

O krwawej bójce w Jordanowie pisaliśmy już na naszych łamach:
Krwawa bójka koło Inowrocławia. Nie żyją dwie osoby
Krwawa wigilijna bójka koło Inowrocławia. Osiem osób aresztowanych

Podobne wpisy

Powiązane treści