Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -6 • L -6
-10C
Pon
-3C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
4C
Pt
PILNE: Kolizja na ul. Ogińskiego. Linie nr 55 i 64 kierowane objazdem bez pomijania przystanków.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleSprawca śmiertelnego potrącenia na Nakielskiej jest już w rękach policji
policja_samochod_001
15.11.2016 | 09:50

Sprawca śmiertelnego potrącenia na Nakielskiej jest już w rękach policji

Postępowanie w tej sprawie prowadzą bydgoscy policjanci.

Na zdjęciu: Komunikaty w mediach odniosły zamierzony skutek.

Fot. wolny dostęp

Wczoraj na naszym portalu zamieściliśmy informację o poszukiwaniu sprawcy śmiertelnego potrącenia na ul. Nakielskiej w Bydgoszczy. Po kilku godzinach kierowca auta sam zgłosił się na policję.

Przypominamy, że do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 17:40 na oświetlonym przejściu dla pieszych przy ul. Nakielskiej 120 w Bydgoszczy. Przez drogę przechodził 34-letni mężczyzna. Jadący ulicą kierowca nie zatrzymał się, potrącił pieszego, a następnie odjechał. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Poszukiwania sprawcy nie trwały długo. 56-letni kierowca skody wczoraj wieczorem zobaczył informacje o jego poszukiwaniach i sam zgłosił się do Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie. Mężczyzna został zatrzymany. Dzisiaj, 15 listopada, śledczy z bydgoskiego Błonia będą wykonywać dalsze czynności z jego udziałem. – Postępowanie będzie prowadzone w kierunku spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za które, zgodnie z kodeksem, grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Powiązane treści