Bydgoszcz
13C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 13 • L 13
15C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
14C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIStary Fordon zaprasza na swoje święto…
Fordon Stary 1 SG
10.06.2016 | 21:32

Stary Fordon zaprasza na swoje święto…

To już druga edycja oczekiwanej przez fordoniaków imprezy.

Na zdjęciu: Widok na Stary Fordon.

Fot. Stanisław Gazda

A dokładnie jego organizator – Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu. To już druga edycja fordońskiego świętowania, które rozpocznie się w sobotę o godz. 11 na Rynku w Fordonie.

W programie między innymi występy – Orkiestry Dętej ze Złejwsi Wielkiej, zespołów z przedszkoli, wielka defilada, loteria starofordońska, występ kabaretu Klika, a także inscenizacja historyczna przy ul. Bydgoskiej. Sporo będzie się również działo na nabrzeżu Wisły.

A oto szczegóły:

Program II edycji Święta Starego Fordonu:

Pierwszy dzień imprezy 11.06.2016 r. (sobota), Stary Fordon – Rynek

Prowadzący: Malina Forusińska, Antoni Szpak

11:00 – 11:15 Rozpoczęcie imprezy

11:20 – 11:40 Występ Orkiestry Dętej ze Złej Wsi Wielkiej

11:50 – 12:00 Występ Szkoły Podstawowej Nr 27

12.00 – Otwarcie imprezy przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego

12:15 – 12:30 Występ Przedszkola Nr 57 Pluszowy Miś

12:40 – 13:00 Występ orkiestry szkockiej

13:10 – 13:25 Występ Szkoły Podstawowej Nr 4

13:35 – 13:50 Występ Przedszkola Nr 39 Sto Pociech

14:00 – 15:00 Defilada uczestników Święta Starego Fordonu

15:10 – 15:30 Występ muzyczny Kamila Łaszewska

15:40 – 16:00 Występ akrobatyczny grupy Mirosława i Andrzej Kardas

16:10 – 16:40 Występ artystów szkockich

16:50 – 17:10 Występ Orkiestry Dętej z Złej Wsi Wielkiej

17:20 – 18:00 Występ zespołu „Wrzos”

18:15 – 18:40 Przedstawienie sponsorów+ Loteria Starofordońska

18:50 – 19:50 Występ zespołu „Rafa”

20:00 – 20:50 Występ kabaretu „Klika” Antoni Szpak

21:00 – 22:00 Gwiazda wieczoru – „Andre”

22:15 – 24:00 Koncert zespołu AK Music” Adam Krajewski

24:00 Zakończenie pierwszego dnia

 

 Nabrzeże Wisły – Prowadzenie: Edyta Starczewska, Nagłośnienie: D.J. Tools. Artur Jeleniewski

12:00 – 12:45 Robert Promyk Promiński – Bydgoszcz

13:00 – 13:45 Zespół Tekilla – Lipno

14:00 – 14:45 Dwa plus dwa – Starogard Gdański

15:00 – 15:45 Selekt – Płock

16:00 – 16:45 Dandi Dance Łabiszyn

17:20 – 18:00 Inscenizacja historyczna

18:00 – 18:40 Orkiestra dęta GOK w Dobrczu

18:45 – 19:00 Kamila Łaszewska – Łódź

Drugi dzień imprezy 12.06.2016 r. (niedziela),  Stary Fordon – Rynek

Prowadzenie: Malina Forusińska, Antoni Szpak

11:00 – 11:15 Rozpoczęcie imprezy

11:20 – 11:35 Występ Szkoły Podstawowej Nr 66

11:45 – 12:00 Występ Przedszkola Oli Ludki

12:10 – 12:25 Występ Szkoły Podstawowej z Ostromecka

12:35 – 12:50 Występ Szkoły Podstawowej z Dąbrowy Chełmińskiej

13:00 – 13:30 Występ orkiestry szkockiej

13:45 – 14:15 Inscenizacja historyczna na ulicy Bydgoskiej

14:25 – 14:45 Występ zespołu „Bailamos”

14:50 – 15:20 Występ Wioletty Grabowicz

15:30 – 16:00 Występ Pałacu Młodzieży

16:10 – 16:30 Przedstawienie sponsorów + Loteria Starofordońska

16:35 – 16:50 Konkurs Lotto

17:00 – 17:30 Występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej

17:45 – 18:25 Występ muzyczny zespołu „Jurek Paterski”

18:35 – 19:05 Występ muzyczny MDK nr 5 z Fordonu

19:20 – 20:40 Występ zespołu „Eltoro Band”

21:00 – 22:00 Gwiazda wieczoru – „Duo-Band”

22:00 Zakończenie imprezy

Nabrzeże Wisły

Nagłośnienie sceniczne i prowadzenie: D.J. Master – Chojnice

12:00 – 12:40 D.J. Master

12:45 – 13:00 Zespół Muzyczny Międzygminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji z Mroczy

13:05 – 13:40 D.J. Master

13:45 – 14:00 Zespół Muzyczny Międzygminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji z Mroczy

14:05 – 14:25 D.J. Master

14:30 – 15:00 Zespół Muzyczny Międzygminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji z Mroczy

15:10 – 15:50 Inscenizacja historyczna

16:00 – 16:40 D.J. Master

16:45 – 17:00 Występ muzyczny Natalia Damian MDK nr 5 Fordon

17:05 – 19:00 D.J. Master

Powiązane treści