Bydgoszcz
0C
97% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSE
H 0 • L 0
-1C
Sob
-2C
Nd
-2C
Pon
-4C
Wt
-4C
Sr
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportStok narciarski areną mistrzostw miasta. Nie zabraknie atrakcji
Myślęcinek_stok_narciarski_zmierzch_Pit1233
13.01.2016 | 13:02

Stok narciarski areną mistrzostw miasta. Nie zabraknie atrakcji

Zawody w Myślęcinku odbędą się w czwartek.

Na zdjęciu: Stok narciarski będzie areną mistrzostw miasta.

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

W czwartek stok narciarski w Myślęcinku po raz szósty stanie się areną zmagań bydgoskich uczniów i nauczycieli. Oprócz tradycyjnych mistrzostw miasta zostanie zorganizowany też konkurs na zjazd czymkolwiek. Organizatorem imprezy jest ZSO nr 4.

W zawodach, które rozpoczną się o godzinie 12:00,  wystąpi kilkudziesięciu slalomistów z bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja będzie się toczyć w czterech kategoriach: dziewcząt, chłopców, nauczycieli oraz drużynowej.

Na 12:40 zaplanowano początek najbardziej emocjonującej i najśmieszniejszej części mistrzostw, czyli zjazdu czymkolwiek. Liczyć się będzie kreatywność, dojazd w całości i niepowtarzalność konstrukcji. Zwycięzcy w nagrodę otrzymają „Złote Sanki Rady Samorządu Uczniowskiego”.

W czasie zjazdu czymkolwiek nieczynne będą wyciągi. Podczas pozostałej części imprezy narciarze będą mogli korzystać ze stoku i jego infrastruktury bez przeszkód.

Powiązane treści