Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 16 • L 16
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportStok narciarski areną mistrzostw miasta. Nie zabraknie atrakcji
Myślęcinek_stok_narciarski_zmierzch_Pit1233
13.01.2016 | 13:02

Stok narciarski areną mistrzostw miasta. Nie zabraknie atrakcji

Na zdjęciu: Stok narciarski będzie areną mistrzostw miasta.

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

W czwartek stok narciarski w Myślęcinku po raz szósty stanie się areną zmagań bydgoskich uczniów i nauczycieli. Oprócz tradycyjnych mistrzostw miasta zostanie zorganizowany też konkurs na zjazd czymkolwiek. Organizatorem imprezy jest ZSO nr 4.

W zawodach, które rozpoczną się o godzinie 12:00,  wystąpi kilkudziesięciu slalomistów z bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja będzie się toczyć w czterech kategoriach: dziewcząt, chłopców, nauczycieli oraz drużynowej.

Na 12:40 zaplanowano początek najbardziej emocjonującej i najśmieszniejszej części mistrzostw, czyli zjazdu czymkolwiek. Liczyć się będzie kreatywność, dojazd w całości i niepowtarzalność konstrukcji. Zwycięzcy w nagrodę otrzymają „Złote Sanki Rady Samorządu Uczniowskiego”.

W czasie zjazdu czymkolwiek nieczynne będą wyciągi. Podczas pozostałej części imprezy narciarze będą mogli korzystać ze stoku i jego infrastruktury bez przeszkód.

Powiązane treści