Bydgoszcz
-10C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H -10 • L -10
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaStrefa relaksu i zdrowia w Galerii Pomorskiej. Bezpłatne warsztaty dla kobiet
womenA1-09_16-w3-raster
13.09.2016 | 18:39

Strefa relaksu i zdrowia w Galerii Pomorskiej. Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Spotkanie poprowadzi Karolina Gruszecka - trenerka fitness i dietetyczka.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Jak osiągnąć równowagę? Co zrobić, aby mieć wymarzoną sylwetkę? Jak zrobić sobie domowy detoks emocjonalny? – odpowiedzi na m.in. takie pytania poznają uczestniczki sobotnich warsztatów w Galerii Pomorskiej. 

Bezpłatne spotkanie odbędzie się w ramach akcji „Kobieta w Galerii Relaksu”. Oprócz odpowiedzi na wspomniane wyżej pytania, będzie można również dowiedzieć się, jak korzystać z potęgi umysłu. Udzielone zostaną porady dotyczące zdrowia. Przeprowadzone będą również zajęcia praktyczne. Spotkanie poprowadzi Karolina Gruszecka – trenerka fitness i dietetyczka.

Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach muszą wcześniej się na nie zapisać. Zrobić to trzeba poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.gp.bydgoszcz.com/akcja. Po wysłaniu zgłoszenia należy czekać na telefon potwierdzający zaproszenie.

Powiązane treści