Bydgoszcz
21C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 21 • L 21
19C
Wt
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaStrefa relaksu i zdrowia w Galerii Pomorskiej. Bezpłatne warsztaty dla kobiet
womenA1-09_16-w3-raster
13.09.2016 | 18:39

Strefa relaksu i zdrowia w Galerii Pomorskiej. Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Jak osiągnąć równowagę? Co zrobić, aby mieć wymarzoną sylwetkę? Jak zrobić sobie domowy detoks emocjonalny? – odpowiedzi na m.in. takie pytania poznają uczestniczki sobotnich warsztatów w Galerii Pomorskiej. 

Bezpłatne spotkanie odbędzie się w ramach akcji „Kobieta w Galerii Relaksu”. Oprócz odpowiedzi na wspomniane wyżej pytania, będzie można również dowiedzieć się, jak korzystać z potęgi umysłu. Udzielone zostaną porady dotyczące zdrowia. Przeprowadzone będą również zajęcia praktyczne. Spotkanie poprowadzi Karolina Gruszecka – trenerka fitness i dietetyczka.

Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach muszą wcześniej się na nie zapisać. Zrobić to trzeba poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.gp.bydgoszcz.com/akcja. Po wysłaniu zgłoszenia należy czekać na telefon potwierdzający zaproszenie.

Powiązane treści