Bydgoszcz
-4C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 9km/h ENE
H -4 • L -4
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaStudencki Nobel 2016
SNpl
14.03.2016 | 15:11

Studencki Nobel 2016

Zyskaj tytuł najlepszego studenta w Polsce.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego konkurs

Fot. materiały prasowe

Jesteś studentem, który oprócz dobrych wyników w nauce ma również inne osiągnięcia i wciąż chce się rozwijać? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to zobacz co powinieneś zrobić.

To właśnie Ty masz niepowtarzalną szansę zdobycia tytułu najlepszego studenta w kraju. Aby tak się stało, musisz wziąć udział w konkursie Studencki Nobel 2016 organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Patroni konkursu to m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Rodziny, Nauki i Polityki Społecznej oraz Rzecznik Praw Obywatelskich.

Studencki Nobel odbywa się już po raz ósmy i swoim zasięgiem obejmuje wszystkie województwa w Polsce. Jest to przede wszystkim konkurs osiągnięć, w którym uczestnicy nie muszą pisać żadnych dodatkowych prac. Liczą się już uzyskane osiągnięcia. Celem konkursu jest wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można przesyłać do końca marca. Chętne osoby muszą wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.studenckinobel.pl

O tytuł najlepszego studenta w Polsce mogą powalczyć studenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia. Tryb studiów (stacjonarne, zaoczne) oraz rodzaj uczelni (państwowa, prywatna) nie ma znaczenia. Istotna jest średnia ocen. W konkursie wystartować może każdy student, który uzyskał łącznie, ze wszystkich zamkniętych semestrów na danym poziomie studiów, na pierwszym kierunku studiów, średnią ocen równą minimum 80% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej uczelni, a na pozostałych kierunkach minimalną średnią ocen równą 70% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej uczelni.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail