Bydgoszcz
17C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaWIDEOBydgoszcz na YouTubieStudent z Bydgoszczy wystąpił w „Mam Talent”. Taniec twarzą zaskoczył nie tylko jurorów [WIDEO]
09.09.2016 | 16:02

Student z Bydgoszczy wystąpił w „Mam Talent”. Taniec twarzą zaskoczył nie tylko jurorów [WIDEO]

Idąc na casting nie spodziewał się niczego, a udało mu się przejść dalej.

To będzie taniec twarzą – właśnie tak swój występ w programie „Mam Talent” rozpoczął 22-letni Paweł Kulikowski, student zarządzania i inżynierii produkcji na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Jego słowa zaintrygowały jury oraz liczną widownie. 

Chłopak zrobił tak, jak powiedział. Przez ponad minutę angażował zapewne wszystkie mięśnie twarzy i skupił na niej wzrok jurorów i całej publiczności. Jego występ wywołał salwy śmiechu. Paweł otrzymał owację na stojąco. Nie wszystkim spodobał się ten występ, lecz chłopak był na to przygotowany. – Nie każdemu musi się podobać – powiedział w trakcie programu. Podczas głosowania jurorów, student otrzymał dwa głosy na tak i jeden przeciw, więc udało mu się przejść do kolejnego etapu. Jak w ogóle doszło do tego, że znalazł się na castingu?

– To było spontaniczne. Zabawne jest to, że w dzień castingu byłem w Poznaniu, ale nie zdążyłem na casting. Stwierdziłem: dobra trudno. Później przeglądając Facebooka znalazłem udostępniony link, w którym były wszystkie castingi w kraju, a w tym w Bydgoszczy. Dowiedziałem się o tym w piątek po południu, a w sobotę rano już bylem w hotelu z przygotowanym występem. Nie spodziewałem się zupełnie niczego. Poszedłem tam dla zabawy, żeby pokazać coś nowego, pobawić się, przeżyć coś. Nie spodziewałem się występu przed większą publicznością. Obawiałem się reakcji ludzi, ponieważ to coś nowego, nikt tego nie robi, a zdania są podzielone. Koniec końców uważam, że wyszło dobrze. Nie uważam żebym miał nie wiadomo jaki talent, jednak wiem ze to co robię jest trudne – mówi Paweł.

Chłopak jest zadowolony ze swojego występu, w którym chciał pokazać, że nawet z robienia głupich min można zrobić coś śmiesznego. Przyznaje również, że lubi rozbawiać ludzi i ciągle to robi. Z dystansem podchodzi do samego siebie, świata. – Uważam, że w życiu trzeba próbować wszystkiego, śmiać się, obracać wiele rzeczy w żart. Być uśmiechniętym, ponieważ ta postawa daje motywację do działania – dodaje Paweł.

Powiązane treści