Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeStypendia sportowe 2016 przyznane! [ZDJĘCIA]
07.03.2016 | 16:10

Stypendia sportowe 2016 przyznane! [ZDJĘCIA]

Bydgoscy zawodnicy odebrali stypendia za wyniki sportowe w 2015 roku.

Zdjęcia: Leszek Grabowski

W poniedziałek o godz. 13:00 w Sali Sesyjnej bydgoskiego Urzędu Miasta odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów sportowych 2016 za wyniki sportowe, jakie bydgoscy zawodnicy osiągnęli w roku 2015. Granty wręczał prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski.

Miasto na stypendia sportowe w roku 2016 przeznaczyło kwotę 522 800,00 złotych.

Lista uhonorowanych:

Kategoria wiekowa „senior” w dyscyplinach indywidualnych:

Beata Mikołajczyk (Uczniowski Klub Sportowy Kopernik) – kajakarstwo

Dariusz Radosz (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Paweł Szandrach (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Mateusz Polaczyk (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo slalomowe

Magdalena Fularczyk-Kozłowska (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Natalia Madej (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Paweł Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne) – lekka atletyka

Krystian Aranowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Wioślarskie) – wioślarstwo

Michał Szpakowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Wioślarskie) – wioślarstwo

Mikołaj Burda (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Piotr Juszczak (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Wioślarskie) – wioślarstwo

Mariusz Kujawski (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Aleksandra Klejnowska-Krzywańska (CWZS Zawisza Bydgoszcz podnoszenie ciężarów) – podnoszenie ciężarów

Kategoria wiekowa „senior” dla osób niepełnosprawnych:

Tomasz Pauliński (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Osób Niepełnosprawnych „Start Bydgoszcz”) – lekka atletyka

Kategoria wiekowa „młodzieżowiec” w dyscyplinach indywidualnych:

Aleksandra Górna (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Dominika Włodarczyk (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Joanna Bruska (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Martin Brzeziński (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Klaudia Breś (CWZS Zawisza Klub Strzelecki) – strzelectwo

Jakub Dominiczak (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Emila Cywińska (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Marcin Sobieraj (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Rafał Polaczyk (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Dawid Jagodziński (Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu „ASTORIA”) – boks

Monika Ciaciuch (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Marcin Pawłowski (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Dawid Wachowicz (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Zuzanna Dreier (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Dariusz Paczkowski (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Piotr Foksiński (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Rafał Nalewalski (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Klaudia Maria Jedynak (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Magdalena Baszyńska (RTW „Bydgostia”) – wioślarstwo

Dominik Kozłowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz podnoszenie ciężarów) – podnoszenie ciężarów

Kategoria wiekowa „junior” w dyscyplinach indywidualnych:

Julia Gus (MUKS „Piętnastka”) – pływanie

Patrycja Makowska (CWZS Zawisza Klub Strzelecki) – strzelectwo

Dominik Poniechtera (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Kamila Przybyła (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne) – lekka atletyka

Roksana Słupek (MUKS „Piętnastka”) – pływanie

Igor Drążkowski (CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz) – gimnastyka sportowa

Zuzanna Kaniecka (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne) – lekka atletyka

Agata Naskręt (Międzyszkolny Klub Sportowy Astoria Bydgoszcz) – pływanie

Miłosz Izdebski (CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz) – gimnastyka sportowa

Oskar Pacała (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Helena Dalke (CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne) – lekka atletyka

Radosław Kwasigroch (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Sebastian Sławiński (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Jakub Banaszak (Budowlany Klub Sportowy) – łucznictwo

Michał Urbański (Międzyszkolny Klub Sportowy Astoria Bydgoszcz) – pływanie

Kategoria wiekowa „junior młodszy” w dyscyplinach indywidualnych:

Eryk Apresyan (CWZS Zawisza Stowarzyszenie Boksu i Sztuk Walki) – boks

Helena Wiśniewska (CWZS „Zawisza” Stowarzyszenie Kajakowe) – kajakarstwo

Marta Mazany (CWZS Zawisza Klub Strzelecki) – strzelectwo

Kategoria wiekowa „junior” w grach zespołowych:

Natalia Gwizdała (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Weronika Papiernik (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Aleksandra Szymańska (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Weronika Preihs (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Sara Wyczałkowska (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Natalia Błaszczak (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Oliwia Arendt (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Magdalena Błysz (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS”) – koszykówka

Pola Nowakowska (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Małgorzata Śmieszek (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Weronika Fojucik (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Paulina Bałdyga (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Natalia Sidor (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Karolina Portalska (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Kacper Bobrowski (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Maciej Kleischmidt (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Paweł Stysiał (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Mateusz Wołowicz (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Kategoria wiekowa „junior młodszy” w grach zespołowych:

Szymon Jezierski (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Patryk Praca (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Michał Krawczyk (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Kamil Reichel (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Filip Strojny (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Igor Wypijewski (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Jakub Sawiełajc (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Wiktor Rajsner (Bydgoski Klub Sportowy „Chemik) – piłka siatkowa

Mateusz Ziółkowski (Miejski Klub Sportowy Novum) – koszykówka

Kacper Bochat (Miejski Klub Sportowy Novum) – koszykówka

Jakub Ulczyński (Miejski Klub Sportowy Novum) – koszykówka

Julianna Brzozka (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Dominika Bilicka (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Karolina Świderska (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Aleksandra Marcinkiewicz (Klub Sportowy „Pałac”) – piłka siatkowa

Powiązane treści