Bydgoszcz
6C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 6 • L 6
5C
Sob
8C
Nd
11C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSylwester wśród gwiazd filmu. Nocny maraton w kinie Helios
helios, sylwester, plakat
29.12.2016 | 17:47

Sylwester wśród gwiazd filmu. Nocny maraton w kinie Helios

Toastu noworocznego na pewno nie zabraknie!

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. materiały prasowe

Przedpremierowe pokazy filmów, szampan oraz noworoczny poczęstunek – takie atrakcje czekają na tych, którzy zdecydują się spędzić sylwestrową noc w kinie Helios. Specjalny maraton rozpocznie się 31 grudnia o godz. 21:30. 

Do wyboru są aż dwa zestawy kinowych hitów. W ramach pierwszego z nich na dużym ekranie będzie można obejrzeć komedię „Dlaczego on?” oraz polską produkcję „Po prostu przyjaźń”. Drugi zestaw również składa się z dwóch filmów: „La La Land” i „Ukryte piękno”.

Jeden film zostanie wyemitowany przed północą, a drugi tuż po wybiciu godziny 24:00. Pomiędzy seansami, równo o północy zaplanowano wspólny toast noworoczny z lampką szampana. Dla wszystkich uczestników maratonu przygotowany będzie także noworoczny poczęstunek.

Bilet na Maraton Sylwestrowy kosztuje 70 zł. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Warto pamiętać, że do każdego biletu nabytego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Powiązane treści