Bydgoszcz
17C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 17 • L 17
19C
Wt
22C
Sr
25C
Czw
28C
Pt
25C
Sob
Metropolia BydgoskaBlogiSzaleńczo szeroka droga rowerowa w Dąbrowie Chełmińskiej (Ostromecko-Wałdowo Królewskie Dolne)
C1uzP50
29.02.2016 | 22:39

Szaleńczo szeroka droga rowerowa w Dąbrowie Chełmińskiej (Ostromecko-Wałdowo Królewskie Dolne)

W okolicy Bydgoszczy, na drodze pomiędzy Ostromeckiem a Wałdowem Królewskim Dolnym zaobserwować można ciekawą trasę rowerową

Na zdjęciu: Droga z Ostromecka do Wałdowa Królewskiego Dolnego

Fot. Google Street View

W okolicy Bydgoszczy, na drodze pomiędzy Ostromeckiem a Wałdowem Królewskim Dolnym zaobserwować można ciekawą trasę rowerową. Jest to droga asfaltowa oznaczona znakami drogi dla rowerów – nie będziecie w stanie stwierdzić, gdzie się miejsca na jazdę na rowerze znajduję. Dlaczego?

Rzut oka:

DJoPCnY

Ktoś jest w stanie zrozumieć o co biega? Droga rowerowa zgodnie z zamiarem Gminy Dąbrowa Chełmińska miała przebiegać po tym poboczu z jednej strony drogi. Tak… Tym zarośniętym 😉 Jako rowerzyści skorzystalibyście z tego pobocza? Ja bym w sumie nie wpadł na to, że jest to droga rowerowa – prędzej bym sie dziwił: „…ale szeroka ścieżka rowerowa…”. A te znaki przejazdów dla rowerzystów przez drogi leśne… Cud, miód i orzeszki :) Piękne, co nie?:)

Wyświetl większą mapę

Polecam przejazd droga rowerową na Google Street View. Jest szaleńczo ciekawa :)

Bonus: na tej drodze można też znaleźć takie miejsca:

Uwaga techniczna: nie jechałem jeszcze tą drogą – ale mam taki zamiar. Z informacji uzyskanych na skyscrapercity.com to takie znaki tam nadal istnieją. Może się zdarzyć, że to poprawiono – ale szczerze: wątpię…

Adam Dziura

Bydgoski Ślązak
Ślązak z urodzenia, bydgoszczanin od 2013 roku. Marudny, ale konstruktywnie. Zainteresowany sprawami komunikacyjnymi i rowerowymi.

Panel dyskusyjny


Dyskusja dla wszystkich

Powiązane treści