Bydgoszcz
13C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 13 • L 13
13C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
17C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSzalona komedia w Heliosie. W ramach sierpniowego Kina Kobiet
helios_kinokobiet_mamuski_maja_wychodne_600x600px_v1 (2)
24.08.2017 | 14:51

Szalona komedia w Heliosie. W ramach sierpniowego Kina Kobiet

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Życie matki nie musi ograniczać się do stereotypu, w którym usypianie dzieci wykreśla z kalendarza spotkania z mężem, a rozsypane klocki stanowią większe zagrożenie niż pole minowe. Przekonać się o tym można oglądając szaloną komedię „Mamuśki mają wychodne”. Okazja do tego będzie już w środę w ramach sierpniowego Kina Kobiet w Heliosie.

Najnowsza amerykańska produkcja w reżyserii Alethea Jones to opowieść o przygodach czterech matek, które umawiają się na wspólną kolację zostawiając w tym czasie dzieci pod opieką partnerów. Z początku niewinne spotkanie staje się wieczorem, na który każda z nich czekała całe życie.

Pokaz filmu rozpocznie się o godzinie 18:00 w bydgoskim kinie Helios ulokowanym w Galerii Pomorskiej. Seans poprzedzą liczne atrakcje, które pojawią się w holu kina. Skorzystać z nich będzie można już o godzinie 17:30. Nie zabraknie smacznych degustacji, darmowych porad oraz konkursów z nagrodami. Do zdobycia będą między innymi vouchery do solarium, zestawy kosmetyków a nawet bilety na wrześniowe koncerty do Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.  Motywem przewodnim najbliższego spotkania z cyklu Kino Kobiet są parasole. Organizatorzy zachęcają, by uczestniczki zabrały ze sobą kolorowe, szalone a nawet wielkie parasole plażowe. – Mile widziane są też stroje klubowo-dyskotekowe – dodają.

Bilety dostępne w kasie kina Helios oraz w sprzedaży internetowej prowadzonej na stronie internetowej bydgoskiego Heliosa.

Powiązane treści