Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 16 • L 16
14C
Pon
15C
Wt
15C
Sr
17C
Czw
16C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaSzkoła Języka Angielskiego British English zaprasza na zajęcia!
british english
10.08.2016 | 09:47

Szkoła Języka Angielskiego British English zaprasza na zajęcia!

Na zdjęciu: Szkoła Języka Angielskiego British English

Fot. Szkoła Języka Angielskiego British English

Szkoła Języka Angielskiego British English zaprasza na zajęcia. Przygotowała dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego atrakcyjną ofertę.

Szkoła Języka Angielskiego British English mieści się przy ul. Glinki 101A w Bydgoszczy. Zajęcia prowadzą wysoce wykwalifikowani nauczyciele posiadający zarówno tytuł magistra filologii angielskiej, jak i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, a przede wszystkim – są pasjonatami języka angielskiego, co gwarantuje wysoką jakość kształcenia. Ponadto Szkoła Języka Angielskiego British English wymaga od lektorów regularnego podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach prowadzonych przez metodyków Oxford University Press, Pearson Longman czy Macmillan.

nagłówek British English_

Dzięki zwracaniu szczególnej uwagi na poprawną wymowę uczniowie nie mają problemów z porozumieniem się w czasie wyjazdu na Wyspy Brytyjskie. Oferta szkoły dostosowana jest do potrzeb poszczególnych osób, które mogą wybrać kiedy i jak długo chcą się uczyć. W ofercie Szkoły Języka Angielskiego British English znajdują się kursy dla osób w każdym wieku, zarówno grupowe, jak i indywidualne. Uczniowie mogą przygotować się do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE oraz CPE lub odbyć kurs Business English. Lekcje prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, w małych grupach i z wykorzystaniem tablic interaktywnych, a w cenie kursu ujęte są podręcznik, zeszyt ćwiczeń i dodatkowe materiały dydaktyczne. Niedawno w ofercie pojawiły się także bezpłatne zajęcia z native speakerem.

Pierwszy tydzień zajęć jest darmowy. Wszyscy zainteresowani nauką w Szkole Języka Angielskiego British English mogą dzwonić pod nr tel.: 697 778 996 oraz odwiedzić stronę internetową www.british-english.com.pl.

Powiązane treści