Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 15 • L 15
16C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
17C
Wt
15C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaSzlak TeH20 w walce o tytuł Nowego Cudu Polski. Jak sobie radzi?
ekspozycja w Muzeum Kanału Bydgoskiego
17.08.2017 | 13:20

Szlak TeH20 w walce o tytuł Nowego Cudu Polski. Jak sobie radzi?

Na zdjęciu: Na szlaku znajduje się między innymi Muzeum Kanału Bydgoskiego.

Fot. SG / archiwum

Dokładnie za dwa tygodnie zakończy się głosowanie w plebiscycie „7 nowych cudów Polski”, w którym szansę na zwycięstwo ma bydgoski Szlak Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH20. Jednak, aby tak się stało, potrzeba jeszcze wielu głosów.

W konkursie uwzględnione są 32 miejsca znajdujące się w różnych częściach Polski. Jak na razie bydgoska atrakcja plasuje się na 16 pozycji z wynikiem niespełna 1,70% wszystkich głosów. Aktualny lider – Bulwar Nadwarciański w Gorzowie – ma dokładnie 21,53%. Obecnie największe szansę na znalezienie się na liście najciekawszych i najatrakcyjniejszych miejsc na terenie Polski mają, oprócz lidera, Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu, czyli ekspozycja baśniowej historii Karkonoszy oraz Podziemne Miasto na Wyspie Wolin.

Głosy na bydgoską atrakcję w konkursie organizowanym przez National Geographic Traveler należy oddawać za pośrednictwem strony: http://7cudow.national-geographic.pl/nominacje. Głosowanie trwa do końca sierpnia 2017 roku. Głos można oddawać codziennie, dokładnie co 24 godziny.

Więcej o bydgoskiej atrakcji w konkursie na 7 nowy cud Polski przeczytasz TUTAJ 

Powiązane treści