Bydgoszcz
11C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 11 • L 11
5C
Sob
3C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISzpital Biziela doceniony przez pacjentów. Zdobył Laur Społecznego Zaufania
Szpital_Biziela_Bydg_2_wikipedia
24.05.2017 | 22:11

Szpital Biziela doceniony przez pacjentów. Zdobył Laur Społecznego Zaufania

Tym tytułem nagrodzone są tylko dwa szpitale w całej Polsce.

Na zdjęciu: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela mieści się przy ulicy Kornela Ujejskiego 75.

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela znalazł się w gronie rynkowych liderów rzetelności otrzymując Laur Społecznego Zaufania. O przyznaniu certyfikatu zadecydował Instytut Badań Marki, lecz potrzebę wyróżnienia bydgoskiego szpitala zgłosili jego pacjenci. 

Laurem Społecznego Zaufania nagradzane są przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, które cieszą się niepodważalnym zaufaniem społecznym i pozytywnymi opiniami klientów oraz konsumentów. Na taki odbiór wpływa rzetelność danego podmiotu oraz najwyższa jakość oferowanych przez niego produktów i usług. Projekt „Laur Społecznego Zaufania” ma na celu promowanie właśnie takich miejsc. Poprzez certyfikację, buduje pozytywny wizerunek podmiotów, które w ocenie klientów i konsumentów mogą poszczycić się najwyższą reputacją rynkową.

Wyróżnienie ma szczególny charakter, ponieważ przyznawane jest wyłącznie na wniosek klientów. Jest to pewnego rodzaju podziękowanie danej firmie lub isntytucji za pomyślą współpracę i stanowi wyraz uznania za wysoki standard i jakość oferowanych usług.

Certyfikat otrzymują przeróżne firmy i instytucje. Warto jednak podkreślić, że tym tytułem nagrodzone są tylko dwa szpitale w całej Polsce. Oprócz bydgoskiej placówki jest to Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

Powiązane treści