Bydgoszcz
17C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 17 • L 17
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
23C
Pt
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISzpital Biziela doceniony przez pacjentów. Zdobył Laur Społecznego Zaufania
Szpital_Biziela_Bydg_2_wikipedia
24.05.2017 | 22:11

Szpital Biziela doceniony przez pacjentów. Zdobył Laur Społecznego Zaufania

Na zdjęciu: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela mieści się przy ulicy Kornela Ujejskiego 75.

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela znalazł się w gronie rynkowych liderów rzetelności otrzymując Laur Społecznego Zaufania. O przyznaniu certyfikatu zadecydował Instytut Badań Marki, lecz potrzebę wyróżnienia bydgoskiego szpitala zgłosili jego pacjenci. 

Laurem Społecznego Zaufania nagradzane są przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, które cieszą się niepodważalnym zaufaniem społecznym i pozytywnymi opiniami klientów oraz konsumentów. Na taki odbiór wpływa rzetelność danego podmiotu oraz najwyższa jakość oferowanych przez niego produktów i usług. Projekt „Laur Społecznego Zaufania” ma na celu promowanie właśnie takich miejsc. Poprzez certyfikację, buduje pozytywny wizerunek podmiotów, które w ocenie klientów i konsumentów mogą poszczycić się najwyższą reputacją rynkową.

Wyróżnienie ma szczególny charakter, ponieważ przyznawane jest wyłącznie na wniosek klientów. Jest to pewnego rodzaju podziękowanie danej firmie lub isntytucji za pomyślą współpracę i stanowi wyraz uznania za wysoki standard i jakość oferowanych usług.

Certyfikat otrzymują przeróżne firmy i instytucje. Warto jednak podkreślić, że tym tytułem nagrodzone są tylko dwa szpitale w całej Polsce. Oprócz bydgoskiej placówki jest to Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

Powiązane treści