FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSzybkie zwycięstwo Tauronu MKS w Łuczniczce
Pałac zespół - ST (4)
26.02.2016 | 22:48

Szybkie zwycięstwo Tauronu MKS w Łuczniczce

Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu plasują się na jedenastej pozycji w tabeli.

W rozegranym w piątek meczu 20. kolejki OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza 0:3. Była to szesnasta ligowa porażka pałacanek w trwającym sezonie.

Początek meczu mógł wytworzyć w kibicach Pałacu nadzieję na wyrównany pojedynek. Podopieczne Adama Grabowskiego nieźle zaczęły spotkanie i do połowy seta były równorzędnymi rywalkami dla dąbrowianek. Z czasem jednak przyjezdne zaczęły odskakiwać i wygrały pierwszą partię 25:22.

W drugim secie faworytki szybko zbudowały przewagę i ograły Pałac do 19. W trzeciej, jak się okazało ostatniej, partii bydgoszczanki wytrzymały tempo rywalek do I przerwy technicznej. Później podopieczne Juana Serramalery zdominowały grę i triumfowały 25:18, a w całym meczu 3:0.

W poniedziałek, 7 marca, Pałac zagra w Rzeszowie z Developresem. Obecnie bydgoszczanki z dziesięcioma punktami na koncie plasują się na jedenastej lokacie w tabeli.