Bydgoszcz
5C
Słonecznie
65% wilgotność
Wiatr: 9km/h SW
H 5 • L 5
1C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
4C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISzykują się ograniczenia w dostawach prądu [LISTA]
Prąd_2_SG
27.11.2017 | 07:42

Szykują się ograniczenia w dostawach prądu [LISTA]

W tym tygodniu również będą utrudnienia w dostawach prądu.

Na zdjęciu: Przygotujcie się na kolejne utrudnienia w dostawach prądu.

Fot. Stanisław Gazda

Enea szykuje kolejne utrudnienia w dostawach prądu. Sprawdźcie, gdzie one wystąpią.

Bydgoszcz
Bartodzieje: piątek, 1 grudnia w godz. 11:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic: Fordońska 19, 21; Cegielniana 2, 6; Swarzewska 6 do 6e (str. parzysta).
Bocianowo: wtorek, 28 listopada w godz. 8:00 – 11:00; brak zasilania w rejonie ulic: Kościuszki 15 – 27 (str. nieparzysta); Chocimska 13 – 15 (str. nieparzysta).
Fordon: wtorek, 28 listopada w godz. 7:00 – 17:00; brak zasilania w rejonie ulic: Podgórze 9 – 37; Wyzwolenia 121, 123, 131; Sądecka 2, 39 – 43, działka 29; Tatrzańska 17 – 21, 25a, 30; Gorczyńska 2, 4, 5, 7, 8, działki: 24/1, 7; Bieszczadzka 46, 47, 48, działki: 7/1, 28/5, 20/1-2-18; Orlińskiego 46, 48; Piastowska 44; Świętokrzyska 10 – 68, działki: 1/3, 17/16; Alpejska 3 – 9; Rataja 1, 1a do 1k, 5, działki: 13/6-7, 16-17-19-21;
Fordon: środa, 29 listopada w godz. 7:00 – 17:00; brak zasilania w rejonie ulic: Brzegowa 13, 19, 37, działki: 5/2-3, 7/4, 8/3; Wyzwolenia 130, 135, 138, 139, działki: 1/1 – 10, 2/1 – 23; Leśna Polana 13, 17, 36, działki: 116, 117/5 – 8; Pienińska 2, 4, 6, 8, działki: 18/1, 31/1; Geodetów 6, 8, 12, 12a, 13, 13a, 15, 15a, 17, 19a, 21, 27, 33, działki 1/39 – 44; Bora Komorowskiego 111, działka 19/7; Stabrowskiej 2 – 8; Pienińska 1, 1a, 3, 5, 7, 7a, 11, 13, działka 2/15.
Glinki: środa, 29 listopada w godz. 8:00 – 11:00; brak zasilania w rejonie ulic: Jana Pawła II 123, 123a.
Jachcice, Piaski: wtorek, 28 listopada w godz. 8:00 – 15:00; brak zasilania w rejonie ulic: Szamarzewskiego 2A do 51; Błotna; Piaski 1 do 8; Smukalska działka 5/4.
Łęgnowo, Otorowo, Wypaleniska: wtorek, 28 listopada w godz. 7:00 – 15:00; brak zasilania w rejonie ulic: Wypaleniska 1 – 23; Toruńska 177 – 199.
Miedzyń: środa, 29 listopada w godz. 8:00 – 16:00; brak zasilania w rejonie ulic: Truskawkowa; Jeżynowa 19 – 75 (str. nieparzysta); Paproci 1, 2a, 3; Szczytowa 16.
Miedzyń: czwartek, 30 listopada w godz. 8:00 – 11:00; brak zasilania w rejonie ulic: Żywiecka 11-17 (str. nieparzysta), 12 – 24 (str. parzysta), Spacerowa 95 – 99 (str. nieparzysta), Oleśnicka 12 – 18 (str. parzysta), Polanicka 9 – 21 (str. nieparzysta), Pszczyńska.
Miedzyń, Prądy: czwartek, 30 listopada w godz. 11:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic: Nakielska 359, Malachitowa, Rubinowa, Łochowska 1 – 67 (str. nieparzysta), 22, 34 – 38 (str. parzysta), Agatowa 2, 4, 6, 11, 13.
Osowa Góra: poniedziałek, 27 listopada w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic: Wróblowa; Czapla 5, 15;Grunwaldzka 289, 291, 293.
Miedzyń: piątek, 1 grudnia w godz. 8:00 – 15:00; brak zasilania w rejonie ulic: Nakielska 227c, 229; Wiśniowa od Nakielskiej do Maciaszka, Podnóże; Morelowa; Daktylowa.
Smukała: poniedziałek, 27 listopada w godz. 8:30 – 13:30; brak zasilania w rejonie ulic: Meysnera 9, 9a, 9b, 9c; działka 4/1.
Szwederowo, Górzyskowo: środa, 29 listopada w godz. 11:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic: Inowrocławska 33, Górzyskowo 2 – 12.
Śródmieście: sobota, 2 grudnia w godz. 9:00 – 12:00; brak zasilania w rejonie ulic: Warmińskiego 6, Focha 20.
Toruńska, Babia Wieś: piątek, 1 grudnia w godz. 8:00 – 11:00; brak zasilania w rejonie ulic: Toruńska 64, 64a.

******************************

Białe Błota
Poniedziałek, 27 listopada w godz. 8:00 – 13:00; brak zasilania w rejonie ulic: Cynowa 2, 3, 4.
Wtorek, 28 listopada w godz. 8:30 – 11:00; brak zasilania w miejscowości Kruszyn Krajeński ul. Ceramiczna działki: 103/3-14, 113/2, 129/1; Szosa Gdańska działki: 103/10; Chlebowa; Słoneczna 5 – 17, 6, działki: 123/17; Lipowa 3.
Środa, 29 listopada w godz. 12:30 – 14:00; brak zasilania w miejscowości Kruszyn Krajeński ul. Kasztanowa, Akacjowa, Wiśniowa, Jałowcowa, Lipowa 12, 36, 9 – 29 (str. nieparzysta).

Nakło nad Notecią
Czwartek, 30 listopada w godz. 8:00 – 17:00; brak zasilania w miejscowości Gabrielin nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Gumnowice nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.

Szubin
Poniedziałek, 27 listopada w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w miejscowości Królikowo ulica, Słupowa 4, 6, 8, 10. 12, 14, 15, 18, 20.
Poniedziałek, 27 listopada w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w miejscowości Wąsosz ulice Rybacka 26, Brzozowa 1, 2, 3, 4, Wierzbowa 1, 2, 3.
Wtorek, 28 listopada w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w miejscowości Wąsosz ulice Brzozowa 1, 3, 5. Sosnowa 1, 2, 3, 9. Rybacka 18, 20, 22, 26.
Środa, 29 listopada w godz. 8:00 – 15:00; brak zasilania w miejscowości Wąsosz ul. Letniskowa 1, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; w godz. 8:00 – 14:00 brak zasilania w miejscowości Wąsosz nr 9, 10, 12, 15, 23, 31, 40, 42.
Czwartek, 30 listopada w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w miejscowości Wąsosz ulica Sosnowa 3, 5, 6, 7, 12, 15, 22, 27, 33; w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w miejscowości Wąsosz nr 2, 4, 5, 27, 49.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail