Bydgoszcz
18C
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 18 • L 18
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
26C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaTargi Dziecięce Akpol Baby w Bydgoszczy. Dwa dni pełne atrakcji
targi dziecięcie Akpol (7)

Targi Dziecięce Akpol Baby w Bydgoszczy. Dwa dni pełne atrakcji (11-12.03)

W targach uczestniczyć będzie 30 ekspertów z branży dziecięcej

Na zdjęciu: Podczas targów nie zabraknie postaci z bajek.

Fot. mat. pras.

Foteliki dla dzieci, wózki, specjalna pościel, ubranka i zabawki – to tylko niektóre rzeczy, które zostaną zaprezentowane podczas Targów Dziecięcych Akpol Baby w Bydgoszczy. Odbędą się one w drugi weekend marca (11-12 marca) w CH Faktoria przy ul. Gdańskiej 140. 

Podczas dwudniowego wydarzenia będzie można nabyć produkty znanych polskich oraz zagranicznych firm tj. m.in. Britax, X-lander, Maxi-Cosi, Chicco, Fiki Miki czy Bamar Nicol. W ofercie sklepu Akpol Baby znajdują się przeróżne artykuły dla dzieci. Począwszy od wózków i nosidełek, poprzez odzież i pościel dziecięca, aż po kosmetyki i zabawki. Obowiązywać będą specjalne ceny. Nie zabraknie również prezentacji nowości.

W targach uczestniczyć będzie 30 ekspertów z branży dziecięcej. Skorzystać będzie można między innymi z porad położnej, które odpowie na pytania dotyczące nie tylko ciąży, ale też na przykład kąpieli noworodka. W trakcie targów odbędą się również warsztaty „Pierwsza pomoc”, które poprowadzą ratownicy medyczni Kampanii Bezpieczny Maluch.

Targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00. Pierwszego dnia ostatni uczestnicy opuszczą sklep o godzinie 20:00. Kolejne osoby będą mogły przyjść już w niedzielę w godzinach 10:00-18:00. Organizatorem wydarzenia jest Akpol, czyli sieć sklepów z artykułami dla dzieci w różnych miastach w całej Polsce. Firma istnieje od 1988 roku.

Więcej informacji o ofercie sklepu Akpol Baby można znaleźć na stronie internetowej www.akpolbaby.pl oraz na Facebooku Akpol Baby.

Powiązane treści