Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 15 • L 15
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeTK Maxx otwarty. Nie zabrakło atrakcji [ZDJĘCIA]
31.03.2016 | 17:01

TK Maxx otwarty. Nie zabrakło atrakcji [ZDJĘCIA]

W czwartek został otwarty sklep TK Maxx w Zielonych Arkadach.

Zdjęcia: Leszek Grabowski

W czwartek rano został otwarty drugi w Bydgoszczy sklep TK Maxx. Na pierwszych klientów czekały liczne atrakcje.

Dwupiętrowy sklep w galerii Zielone Arkady otwarto o godzinie 9:00. Oprócz promocyjnych cen zorganizowano również liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, który polegał na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiadał innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx, odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych. Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej GIFbudce TK Maxx klienci mogli zrobić sobie gify, czyli animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć. 10 najciekawszych GIFów zostanie nagrodzonych Kartami Upominkowymi na zakupy w TK Maxx.

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach.

 

Powiązane treści