Bydgoszcz
-6C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H -6 • L -6
-14C
Nd
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeTK Maxx otwarty. Nie zabrakło atrakcji [ZDJĘCIA]
31.03.2016 | 17:01

TK Maxx otwarty. Nie zabrakło atrakcji [ZDJĘCIA]

W czwartek został otwarty sklep TK Maxx w Zielonych Arkadach.

Zdjęcia: Leszek Grabowski

W czwartek rano został otwarty drugi w Bydgoszczy sklep TK Maxx. Na pierwszych klientów czekały liczne atrakcje.

Dwupiętrowy sklep w galerii Zielone Arkady otwarto o godzinie 9:00. Oprócz promocyjnych cen zorganizowano również liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, który polegał na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiadał innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx, odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych. Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej GIFbudce TK Maxx klienci mogli zrobić sobie gify, czyli animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć. 10 najciekawszych GIFów zostanie nagrodzonych Kartami Upominkowymi na zakupy w TK Maxx.

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach.

 

Powiązane treści