Bydgoszcz
3C
Słonecznie
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 3 • L 3
7C
Pt
5C
Sob
9C
Nd
11C
Pon
10C
Wt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITo już dzisiaj! Urban Fest
Urban-Fest (Copy)
13.08.2016 | 10:43

To już dzisiaj! Urban Fest

Widzów czekać będzie siedmiogodzinna dawka dobrej muzyki.

Na zdjęciu: Logo imprezy

Fot. materiały organizatora

13 sierpnia –  premierowa edycja Urban Fest Bydgoszcz 2016 – najnowszy punkt na hip-hopowej mapie Polski! Na Polanie Różopole w Myślęcinku wystąpi elita polskiej sceny hip-hopu i rapu. Przed Wami aż 7 godzin najlepszej muzyki…

Zagrają  znani przedstawiciele polskiego hip-hopu. Wśród zaproszonych artystów znajdują się następujący wykonawcy: donGURALesko, Tede, Kali, Paluch, Kękę oraz Abel. W trakcie wydarzenia, oprócz słuchania muzyki, będzie można również korzystać ze strefy gastro, strefy alko oraz strefy z napojami.

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00. Uczestniczyć w niej mogą osoby, które najpóźniej 13 sierpnia, czyli w dniu imprezy, ukończą 16 lat. Warunkiem uczestnictwa jest również zakup biletu. W dniu wydarzenia bilet będzie można kupić za 79 zł oraz do sektora VIP za 150zł. Bilet do Sektora VIP należy nabyć dodatkowo oprócz standardowego biletu. Umożliwia on wstęp do oddzielnej Strefy Gastronomicznej, w której znajdziemy darmowy katering, napoje oraz piwo,a przy odrobinie szczęścia spotkamy artystów.

14:00 – Otwarcie Bram

15:00 – Trap Brothers

15:35 – Alien A.L.I

16:10 – ONP Squad

16:45 – Filozof

17:20 – Hill Records

18:00 – ABEL

19:10 – SŁOŃ WSRH D666a

20:20 – KęKę Radom

21:30 – Paluch Oficjalnie

22:40 – donGURALesko

23:50 – Marcin „Kali” Gutkowski

1:00 – TEDE

Powiązane treści