Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 16
19C
Sr
21C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
20C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTo nie jest bezpieczny dzień na drogach. Doszło do kilku wypadków [ZDJĘCIA]
wypadek dk10_krystian andruszczenko 2
28.04.2018 | 20:23

To nie jest bezpieczny dzień na drogach. Doszło do kilku wypadków [ZDJĘCIA]

To nie był bezpieczny dzień na drogach.

Na zdjęciu: Jeden z najgroźniejszych wypadków miał miejsce na odcinku krajowej dziesiątki.

Fot. Krystian Andruszczenko

To był bardzo pracowity dzień dla służb. Przez cały dzień na drogach w regionie doszło do kilku bardzo groźnych wypadków.

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło w Bydgoszczy. Rano na skrzyżowaniu ulic Chmurnej i Nad Torem doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: audi i opla. Kierowca opla uciekł z miejsca zdarzenia, zaś jedna osoba została ranna. To nie koniec, bo trzech pasażerów podróżujących oplem było pod wpływem alkoholu.

Znacznie groźniejszy był popołudniowy wypadek w Fordonie. Na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich z Pelplińską i Lawinową zderzyły się autobus MZK i auto typu suv. Jedna osoba – kierowca auta został przetransportowany do szpitala. Przy ul. Jagiellońskiej zderzyły się opel i toyota. Kierujący samochodami również oddalili się z miejsca wypadku.

Na krajowej dziesiątce zderzyły się dwa auta osobowe: volkswagen i toyota. Jedno z aut wskutek zderzenia dachowało, a dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Z kolei na odcinku Drogi Krajowej nr 5 w miejscowości Zawada (powiat świecki) również doszło do zderzenia dwóch samochodów.


Powiązane treści