Bydgoszcz
3C
Słonecznie
89% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 3 • L 3
7C
Pt
5C
Sob
9C
Nd
11C
Pon
10C
Wt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaŚwiecieRozrywka i kulturaTobiasz Staniszewski w finale „The Voice of Poland”
microphone-233717_1280
28.11.2015 | 11:51

Tobiasz Staniszewski w finale „The Voice of Poland”

Dzisiaj (28.11.2015) możemy kibicować pochodzącemu ze Świecia artyście.

Na zdjęciu: Mikrofon dynamiczny

Fot. Wolny dostęp

35- letni muzyk urodził  się w Świeciu a wychował w Polskim Konopacie. Skończył szkołę muzyczna pierwszego stopnia w Chełmnie, gdzie grał na trąbce, jednak to nie ona stała się jego ukochanym instrumentem. Przez siedem lat grał na pianinie w angielskim barze, wspomina ten okres jako bardzo ciężką pracę, ale twierdzi, że dzięki temu udoskonalił swój warsztat. Poza śpiewaniem i grą na instrumentach zajmuje się komponowaniem i pisaniem tekstów.

W swoim regionie jest już rozpoznawalny, grał choćby podczas Festiwalu Smaku w Grucznie. Pociąg do muzyki, czuł już od dziecka, sam nauczył się grac na instrumentach klawiszowych, co jest nie lada wyczynem. Najbardziej ceni koncerty i możliwość wpływu na ludzkie emocje, jakie  dają tylko występy na żywo.

W programie the „Voice of Poland” wybrał grupę Barona i Tytusa, bowiem ceni ich emocjonalne podejście do muzyki. Zabiegała również o niego Edyta Górniak i Maria Sadowska. Jurorzy od samego początku twierdzą, że Tobiasz ma ogromne szanse na zwycięstwo, nam więc pozostaje dziś wieczorem trzymać kciuki za mieszkańca naszego regionu.

Powiązane treści