Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 12 • L 12
16C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
19C
Wt
18C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczToyota C-HR: Narodziny gwiazdy [ZDJĘCIA]
27.09.2016 | 23:29

Toyota C-HR: Narodziny gwiazdy [ZDJĘCIA]

Do kompletu zabrakło tylko czerwonego dywanu. Gdyby nie ten mankament, można by stwierdzić, że prezentacja nowej Toyoty C-HR miała w Bydgoszczy iście hollywoodzką oprawę.

Zdjęcia: Stanisław Gazda

No bo były specjalne zaproszenia. Był pokaz mody i butów  z kolekcji  Doroty Kuźnickiej, pod koniec którego okazało się, że pięć krzeseł dla gości, przewiązanych czarną kokardą, to krzesła z niespodzianką. Osoby które na nich usiadły otrzymały przygotowane przez salon Toyoty nagrody.

Główna bohaterka wieczoru – nowiuteńka Toyota  najpierw przykryta była płachtą, oświetlona, gdy zaś nastąpiło odliczanie,  przy dźwiękach odpowiedniej muzyki hostessy powolutku odsłaniały jej walory. Toyotę C-HR w pełnej krasie przywitały brawa i toast szampanem. Delektowano się nim, jak również  rozmowami z handlowcami, którzy zachwalali zalety nowego auta.

W trakcie poczęstunku w Sali Oliwka, goście pokazu mogli wrzucać do urny swoje wizytówki, które brały udział w losowaniu nagrody – bonu o wartości 500 zł brutto na buty z kolekcji Doroty Kuźnickiej ( do zrealizowania w salonie butów Elegancji But przy ul. Gdańskiej). To dla szczęśliwcy. Ale tak po prawdzie nikt nie wyszedł z imprezy z pustymi rękami – każdy z gości otrzymał drobny upominek. Wcześniej jednak można się było zachwycić wspaniałym pokazem fajerwerków.

Powiązane treści